Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Запущену до космосу Tesla внесли до списку супутників

Запущену до космосу Tesla внесли до списку супутників

За нею можуть стежити за допомогою ра­дарів й телес­копів.

Ав­то­мобіль Tesla Roadster, який був за­пуще­ний в кос­мос на ра­кеті Falcon Heavy, був внесений до пе­реліку су­пут­ників.

Уче­ний з Гар­вард-Смітсонівсь­ко­го цен­тру ас­трофізи­ки Джо­натан Мак­да­уелл оприлюднив підтвердження з каталогу космічного ко­ман­ду­ван­ня ВПС США.

Автомобіль має 43205-й - останній - но­мер.

У космічно­му ко­ман­ду­ванні підтвердили цю інформацію, а також додали, що мо­жуть стежити за Tesla за до­помо­гою ра­дарів і телес­копів, як і за іншими об’єктами.

6 лютого приватна космічна компанія SpaceX запустила надважку ракету-носій Falcon Heavy зі стартової платформи у штаті Флорида до орбіти Марса. За допомогою неї в космос був запущений старий автомобіль Tesla Ілона Маска. Запуск відкладали майже 5 років, а за його трансляцією стежили більше двох мільйонів людей. Очікується, що Tesla Roadster вийде на еліптичну орбіту, яка простягається від Сонця до Марса. При цьому на самому Марсі електрокар не опиниться.

Відео Ілон Маск запустив у космос свій старий автомобіль

Ракета стартувала з космодрому NASA у Флориді із особистим електромобілем Маска на Облавку. Ця "Тесла" за планом має дістатись орбіти Марса. За її кермом - манекен у скафандрі, а в салоні лунає пісня Девіда Боуї "Космічна дивина".

Ілон Маск запустив у космос свій старий автомобіль

Залиште свій коментар

Вибір редакції