Азаров назвав виклик на допит до ГПУ мильною бульбашкою

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Екс-урядовець фактично проігнорував документ. 

Колишній прем'єр-міністр України Микола Азаров прокоментував виклик на допит до Генеральної прокуратури України.

Урядовець утікач у своєму повідомленні в Facebook повторював пропагандистську риторику і вкотре писав про "державний переворот" в Україні.

"Чергова мильна бульбашка київської прокуратури Після державного перевороту, Генеральної прокуратури як органу нагляду за дотриманням закону і Конституції в Україні не існує", - написав він.

Азаров назвав гучні затримання колишніх регіоналів та комуністів, зокрема екс-лідера "Партії регіонів" Олександра Єфремова та екс-депутатки від КПУ Алли Александровської незаконними.

"(…) прокуратура втратила і моральне і фактичне право на звинувачення від імені держави Україна. Тому до її звинувачень так треба і ставитися", - написав скандальний утікач.

Нагадаємо, що в лютому Микола Азаров заявив про свої плани повернутися в Україну та відновити попередній склад парламенту. До того ж політик-утікач вважає, що зараз в Україні немає системного державного управління, а для порятунку країни необхідно відновити сьоме скликання Верховної Ради, термін повноважень якої, на його думку, закінчується в 2017 році.

Залиште свій коментар

Вибір редакції