Депутати хочуть ліквідувати комісію з моралі

Дата публікації
Депутати хочуть ліквідувати комісію з моралі

У розпал Євро-2012 депутати вирішили провести тиждень без бійок / Євген Малолєтка/ТСН.ua

У розпал Євро-2012 народні обранці обіцяють провести "тихий і спокійний" пленарний тиждень.

На депутатів чекає законодавчий тиждень. Які саме акти ухвалюватимуть, буде вирішено на погоджувальній раді 18 червня.

Зокрема, депутати планують ліквідувати комісію з моралі та дозволити будь-кому відвідувати засідання Верховної ради, дізналася "Комсомольська правда в Україні".

"Нічого надординарного і дискусійного ми не плануємо ухвалювати. На порядку денному - законодавчі ініціативи уряду. Тому очікуємо, що пленарний тиждень пройде тихо і спокійно. Головне, підтримувати мажорний лад Євро-2012", - розповів журналістам заступник голови парламентської фракції Партії регіонів Михайло Чечетов.

Скандальне "мовне питання" в сесійній залі цього тижня звучати не буде. Як розповів автор резонансного законопроекту Вадим Колесніченко, протягом найближчого тижня - двох до його документу вноситимуться численні правки.

"До 19 червня в нього будуть вноситися правки. Потім їх має проаналізувати профільний комітет Верховної ради. Лише потім документ винесуть до сесійної зали. Сподіваюся, встигнемо до 6 липня", - сказав Колесніченко.

Нагадаємо, регіонал пропонує надавати статус регіональної тій мові, яку вважають рідною понад 10 відсотків, що проживають у певній області. Ухвалення цього проекту в першому читанні супроводжувалося у Верховній раді масовими бійками.

Наступна публікація