Мінування, сварки та акції протесту. Дивіться онлайн засідання суду у справі Насірова

Дата публікації
Мінування, сварки та акції протесту. Дивіться онлайн засідання суду у справі Насірова

Роман Насіров / УНІАН

Суд має розглянути питання про відвід судді. 

Сьогодні, 6 березня, Солом'янський районний суд Києва продовжує розгляд справи відстороненого від посади глави Державної фіскальної служби України Романа Насірова.

Суд має розглянути відвід судді, про який запитував захист скандального чиновника.

Дивіться онлайн-трансляцію із зали суду.

Станом на 18:00 будівлю Солом'янського районного суду Києва, де проходить розгляд справи, замінували. На місці працювали пожежники та вибухотехніки.

О 18:12 кінологи повідомили, що вибухівки не знайшли, тож засідання може продовжуватись. О 18:15 журналістам дозволили повернутись до приміщення суду, але до зали їх не пустили. О 18:20 представник НАБУ вийшов до представників ЗМІ та оголосив перерву на 20 хвилин. 

О 18:44 оголосили, що засідання суду продовжується. Прокурори клопотали про долучення документів із Великої Британії, які можуть підтверджувати подвійне громадянство Насірова, і після дебатів суд ухвалив прийняти ці документи. Після чого захист заявив зустрічне клопотання та попросив чергову перерву на його письмове оформлення. О 19:25 суд оголосив перерву на 15 хвилин та поновив засідання вже о 19:58.

О 20.30 суд повторно відмовив у проведенні судово-медичної експертизи Роману Насірову.

О 22.15 у судовому засіданні оголошено перерву на 15 хвилин.

22.45. Адвокати Насірова просять суд перенести засідання на вівторок із умовою, що голова ДФС залишиться у залі суду. Захисники кажуть, що вони втомилися. Суд відмовив у цьому клопотанні.

00.50. Суд оголосив перерву на 10 хвилин.

Нагадаємо, главу Державної фіскальної служби України Романа Насірова підозрюють у зловживанні службовим становищем та розкраданні державних коштів у сумі понад 2 млрд грн

Слідство вважає, що Насіров, діючи в інтересах депутата Онищенко, в рамках "газової справи" безпідставно надавав ряду підприємств можливість податкових зобов'язань у розстрочку.

Насірова затримали в лікарні "Феофанія" в Києві в так званій "справі Онищенка". НАБУ провело обшуки за кількома адресами, в тому числі в центральному офісі Державної фіскальної служби, в рамках розслідування кримінального провадження, пов'язаного з неправомірними, на думку слідства, рішеннями Насірова про розстрочення податкових боргів підприємствам із орбіти колишнього нардепа Олександра Онищенка.

Онищенко підозрюється в організації схеми з розкрадання коштів під час видобутку та продажу природного газу в рамках договорів про спільну діяльність з ПАТ "Укргазвидобування", в результаті якої державі було завдано збитків на суму близько 3 млрд грн.

Наступна публікація