Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Генпрокуратура притягнула до суду працівника НАБУ

Обвинувачення дивує підозрювану, яка не бачить у своїх діях порушень законів.

У Києві судять одну з керівниць Національного антикорупційного бюро за те, що вона провела три тренінги в одному з міжнародних фондів. У Генпрокуратурі вважають, що Катерина Везелєва суміщала посади, підзаробила, а це межує з корупцією, тому жінці загрожує великий штраф і звільнення, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Везелєва в приватному фонді Фридриха Еберта прочитала студентам курс із лідерства та гендерної рівності, завдяки чому збагатилася на 18 тисяч гривень. За договором, вона виконувала роботу тренера на заході, яка полягала у наданні викладацьких послуг. На суді останні стали темою розбрату, бо 172-а стаття кодексу про адмінпорушення дозволяє держслужбовцю вчителювати. Однак представники ГПУ наполягають, що тренінг не є викладацькою діяльністю, тому посадовець НАБУ із зарплатою 32 тис. гривень підзаробляла політико-просвітницькою діяльністю.

"Лекції, які я читала для молоді, були спрямовані на досягнення гендерної рівності. Я здійснювала цю діяльність у позаробочий час. Крім того, я повідомляла своє безпосереднє керівництво про те, де я планувала бути на вихідних днях", - каже сама Везелєва. Її справу суд пообіцяв вирішити 20 жовтня.

Кореспондент ТСН Станіслав Фещенко

Відео У Києві судять одну з керівниць Національного антикорупційного бюро

Залиште свій коментар

Вибір редакції