Геращенко про Савченко: Зараз рахунок пішов на години

Депутат вважає ганебною позицію європейців щодо врегулювання ситуації на Донбасі.

Україна півтора року на кожній міжнародній зустрічі піднімає питання Надії Савченко. Однак солідарність світових лідерів жодним чином не впливає на ситуацію, вважає народний депутат Ірина Геращенко.

"На всі ці звернення Путін відверто плює вже півтора роки", - зауважила вона на власній сторінці в соцмережі Facebook.

"Але зараз рахунок пішов на години. Вчора говорила з мамою Надіі. Ми давно спілкуємося з Марією Іванівною, але я ніколи не чула іі в такому страшному емоційному стані, вона у відчаї. Як і Віра Савченко, Надіна сестра", - додала Геращенко.

За її словами, світ має згуртуватися в дієвій допомозі Савченко.

 

За останні півтора роки не було такої міжнародної зустрічі, де б ми не піднімали тему звільнення Надіі Савченко. Ми пров...

Опубліковано Iryna Gerashchenko 5 березень 2016 р.

"Путін кинув виклик всьому світові. А в цей час світ розповідає нам про вибори на Донбасі...і про звільнення заручників як першочерговий пріоритет на всіх зустрічах кричить тільки Украіна. Це не просто неправильно, це ганебно", - заявила український нардеп.

"Від комітетів євроінтеграції і закордонних справ ВР Украіни ми звернулися до всіх наших колег- представників парламентів країн ЄС з проханням терміново долучитися до публічної кампанії з вимогою звільнити Надію. Путін має її відпустити. Негайно відпустити. Живою! І ця вимога має звучати голосно! Від всіх, хто вважає себе європейцем. Ми чекаємо від наших європейських колег реакції на те, що в російській в'язниці сьогодні мордують і знищують Надію Савченко", - заявила Геращенко.

Як повідомлялося, Савченко оголосила сухе голодування після того, як її позбавили права на останнє слово в суді. Засідання було раптово перенесено на 9 березня, хоча Савченко попереджала, що не терпітиме подальшого затягування процесу.

Після цього Державний департамент США виступив із вимогою негайного і безумовного звільнення Савченко. До цього ж закликав і президент Парламентської асамблеї Ради Європи Педро Аграмунт. Однак у Кремлі проігнорували сухе голодування Савченко.

Рідна сестра полонянки Віра каже, що Надія вже не чекає допомоги від політиків. Разом із тим адвокати застерігають, що протягом ближчих днів, якщо ситуація не зміниться. Савченко може стати інвалідом або загинути.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: