Я більше не даю їм часу, щоб мене судити - Савченко

Савченко заявила, що її смерть у Росії не зламає духу України і українців

Надії Савченко не дали виступити у суді і відзавтра вона оголошує сухе голодування. Суд сьогодні мав визначити дату оголошення вироку, але замість цього переніс засідання на 9 березня, йдеться в ТСН.16.45

Сьогодні мали б закінчитись дебати сторін. Натомість змогли виступити лише адвокати Савченко, а замість останнього слова української полонянки номер один в Росії суддя переніс подальші слухання. Надія на це відреагувала дуже емоційно.

"Що значить відкладає? А останнє слово, яке я вас просила. На 9 березня? Це було не за планоом. Я попередила, що я оголошую сухе голодування відзавтра, якщо мені не дадуть сказати останнє слово сьогодні. Суд, ви можете змінити своє рішення… Все, що я хочу сказати, сухе голодування відзавтра. Вони не встигають мене навіть досудити. Я не подаю апеляцію, бо в РФ немає ніякого слідства і суду. Тут просто вбивають людей. І якщо мене вб'ють тут, у Росії - не зламають дух України та українців. Я вже втомилася від цих торгів. Я більше не даю їм часу, щоб мене судити", - заявила Надія.

У ході сьогоднішнього засідання захисники вкотре продемонстрували алібі Савченко, на момент загибелі російських журналістів, вона не менше години вже перебувала у полоні. Це підтверджують дані білінгу її мобільних телефонів та тіні відео, яке зробили бойовики.

Критичні зауваження прокурорів теж не залишились поза увагою Надії.

"Ви все відмитися хочете. Ви зараз сидите і намагаєтесь показати перед кимось, хто ще вам вірить у Росії, що ви хоч у чомусь були праві, звинувачуючи мене. Та вам не вірить вже ніхто більше. Ви "облажались", хлопці, "по повній", - заявила Савченко.

Адвокати повідомили, що такий перебіг справ - несподіваний і завтра спробують зустрітися з нею у СІЗО та відмовити від голодування.

Савченко не дали виступити з останнім словом

Без останнього слова. Надії Савченко не дали виступити на власному процесі. Суд мав би визначитися із датою оголошення вироку, однак взяв паузу до дев'ятого березня.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: