Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ГПУ викликала на допит Семенченка у справі про створення "ДНР"

Слідство вважає, що його свідчення як учасника АТО можуть бути корисними.

Генеральна прокуратура України викликає на допит як свідка народного депутата від "Самопомочі" Семена Семенченка у справі щодо створення та діяльності терористичної організації "ДНР".

Про це йдеться в повідомленні ГПУ.

"Генеральною прокуратурою України здійснюється процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні за фактом створення та діяльності терористичної організації "ДНР"... Встановлено, що Семенченко С.І. брав активну участь у проведенні антитерористичної операції на сході України проти учасників "ДНР", а тому може дати показання, які мають значення для кримінального провадження", - зазначили в ГПУ.

Нагадамо, раніше начальник Генштабу Віктор Муженко заявляв, що під час планування операції із виведення українських сил з Дебальцевського плацдарму, тодішній керівник "Донбасу" Семен Семенченко поширив інформацію про маршрути у Facebook, через що командуванню довелося їх змінювати. Він припустив, що оприлюднення шляхів виходу може бути об'єктом дослідження військової прокуратури та кримінального провадження.

Залиште свій коментар

Вибір редакції