Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні через відсутність дизпалива можуть зупинитися поїзди

Запасів вистачить всього на 5 діб.

Через рішення про тимчасову зупинку закупівлі дизпалива Антимонопольним комітету для залізниці можуть зупинитися потяги. Про це повідомляє прес-служба "Укрзалізниці".

Залізничники стверджують, що АМКУ призначив розгляд скарги учасників конкурсу щодо закупівлі палива на 28 березня, але наявних резервів дизпалива до цього дня не вистачить.

"Щоб не допустити перебоїв у курсуванні поїздів та оминути загрозу повного вичерпання запасів дизпалива філія "Центр забезпечення виробництва" ПАТ "Укрзалізниця" у своєму листі просить АМКУ розглянути скарги учасників торгів вже 4 березня. Зволікання з винесенням рішення щодо закупівлі дизпалива може завдати нищівного удару не лише залізничній галузі, а й в цілому економіці країни, адже залізницею перевозиться близько 80% вантажів у державі. Наразі галузь вимушена працювати в режимі очікування рішення АМКУ", - йдеться у тексті повідомлення.

Як повідомлялося раніше,  "Укрзалізниця" до 8 березня ввела додаткові 9 потягів, які їздитимуть у популярних напрямках.  Вони  курсуватимуть з 3 по 9 березня.

Залиште свій коментар

Вибір редакції