Гонтарева звинуватила Тимошенко у шахрайстві

Обмін гострими політичними заявами триває.

Народний депутат Юлія Тимошенко подала заяву до НАБУ про кримінальне правопорушення з боку Національного банку України та Фонду гарантування вкладів. Політик вважає, що Нацбанк спочатку довів до банкрутства 84 банки, а потім свідомо занизив вартість активів уже неплатоспроможних установ, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Вони оцінили активи, які реально коштують 450 мільярдів гривень, всього в 99 мільярдів. Це є повним знекровленням фінансової системи держави, знищенням банківського сектору, а це означає знищення економіки України", - вважає Тимошенко.

Юлія Тимошенко подала заяву до НАБУ про кримінальне правопорушення Нацбанку

Тимошенко повідомила про правопорушення зі сторони Фонду гарантування вкладів і Національного банку України. Пояснила вона це тим, що Нацбанк спочатку довів до банкрутства 84 банки, а потім свідомо занизив вартість активів вже неплатоспроможних установ. Валерія Гонтарева у свою чергу заявила, що усі мітинги та акції - це політичне замовлення, та погрожує Тимошенко кримінальною відповідальністю.

Керівник НБУ Валерія Гонтарева зі свого боку заявила, що всі мітинги та акції останніми днями біля її установи відбуваються на політичне замовлення. І пригрозила Тимошенко кримінальною відповідальністю. "Юлія Тимошенко знову надавала фіктивні цифри, які ніяк не можуть бути пов'язані з дійсністю. Ми вважаємо, що це вже переходить будь-які межі, і сподіваємося, що ці політики будуть відповідати перед законом за всі свої шахрайські дії", - заявила керівник Нацбанку.

Також у цей день Гонтарева нарікала на корумпованість судової системи в Україні. За її словами, суди поновили діяльність банків "Союз" та "Велес", які раніше Нацбанк визнав неплатоспроможними через незаконну діяльність. Напередодні ж стало відомо, що парламентська фракція "Батьківщини" вимагатиме створення тимчасової слідчої комісії для перевірки діяльності керівника Національного банку Валерії Гонтаревої та очільника Фонду гарантування вкладів Костянтина Ворушиліна. Крім того, нардепи вимагатимуть від Національного антикорупційного бюро розслідувати їхню діяльність і нібито збагачення президента Петра Порошенка на падінні курсу гривні. Про це заявила глава фракції Юлія Тимошенко.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: