Керрі висловився проти виходу Британії з ЄС

Керрі особливо підкреслив, що влада Сполучених Штатів буде поважати будь-яке рішення.

Членство Великобританії в Європейському Союзі посилює її роль на світовій арені, заявив держсекретар США Джон Керрі. За його словами, і він, і президент США Барак Обама впевнені в здатності Британії і далі грати одну з провідних ролей. При цьому Джон Керрі особливо підкреслив, що влада Сполучених Штатів буде поважати будь-яке рішення, прийняте на референдумі 23 червня.

Проте держсекретар не став приховувати, що США зацікавлені в результаті референдуму, оскільки дві країни мають особливі, близькі зв'язки один з одним.

Раніше президент Обама виступив у британській пресі із заявою на підтримку членства Великобританії в ЄС, що викликало різку критику тих, хто вважає, що Сполучене Королівство має покинути Євросоюз.

Нагадаємо, у Великобританії 23 червня відбудеться референдум щодо продовження або відмови від продовження членства країни в Європейському союзі. Прем'єр-міністр країни Девід Кемерон зробив цю заяву вже після того, як за підсумками тривалих переговорів у Брюсселі домігся нових умов участі Британії в ЄС. Вони опинилися в чомусь навіть більш вигідним, ніж Лондон вимагав на початку.

Голова Європейської ради Дональд Туск заявив, що в разі рішення Британії вийти з ЄС Євросоюз зіткнеться з реальним ризиком розпаду.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: