Комітет Ради підтримав постанову про звільнення Супрун

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Рішення ухвалене одностайно.

Комітет з питань охорони здоров'я підтримав постанову про звернення до Кабінету міністрів з вимогою звільнити виконувачку обов'язків міністра охорони здоров'я Уляну Супрун і її заступника Олександра Лінчевського.

Про це під час засідання комітету у вівторок заявила глава комітету, народний депутат Ольга Богомолець, пише РБК-Україна.

"Постанова про нездатність правового статусу керівництва Міністерства охорони здоров'я України, невідповідність займаним посадам і звернення до Кабінету міністрів України про звільнення з займаних посад першого заступника міністра охорони здоров'я України Уляни Супрун і заступника міністра охорони здоров'я України Олександра Лінчевського №8587. Одноголосно проголосовано", - заявила Богомолець.

Профільний комітет парламенту вже рекомендував Раді ухвалити звернення до Кабміну про відставку в.о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун. Відповідне рішення було ухвалене у квітні.

Кабмін призначив Супрун в.о. глави МОЗ з 1 серпня 2017 року. Вона прийшла в МОЗ на посаду заступника міністра за кілька днів до цього. За Супрун в Україні була розпочата реформа охорони здоров'я за принципом "гроші йдуть за пацієнтом".

ВідеоСупрун заявила, що транспортування пацієнтів повинно відбуватися тільки ногами вперед

Ногами вперед - не лишень для небіжчиків. Виконувач обов'язків міністра охорони здоров'я в соцмережі розвінчала черговий міф. Уляна Супрун написала, що згідно з усіма міжнародними протоколами, транспортування пацієнтів відбувається тільки ногами вперед. 

Супрун заявила, що транспортування пацієнтів повинно відбуватися тільки ногами вперед

Залиште свій коментар

Вибір редакції