Коморовський зрозумів, що є речі важливіші за Тимошенко

Дата публікації
Перегляди
3318
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Коморовський зрозумів, що є речі важливіші за Тимошенко

Коморовський відніс євроінтеграцію України до більш важливих справ, ніж доля Тимошенко / Фото: Прес-служба президента України

Президент Польщі на прес-конференції з Віктором Януковичем розповів, що є важливі речі, а є найважливіші речі.

Президент Польщі Броніслав Коморовський вважає, що євроінтеграція Україні важливіша, ніж кримінальна справа проти екс-прем'єра, лідера партії "Батьківщини" Юлії Тимошенко.

Про це він сказав на спільній прес-конференції з президентом України Віктором Януковичем.

"Є важливі справи і найважливіші справи. Якщо мова йде про найбільш важливі справи, то це, без сумніву, перспектива участі України в європейській інтеграції. Водночас ми знаємо і розуміємо, що справа Юлії Тимошенко є важливою", - сказав Коморовський.

На думку президента Польщі справу Тимошенко необхідно вирішити для створення необхідної оцінки ЄС.

"Я б хотів, щоб ця справа Тимошенко якомога менше впливала на процес інтеграції України в ЄС. У ряді країн ЄС ця справа викликає багато емоцій. Але є важливі справи, а є дуже важливі справи", - заявив Коморовський.

Він також зазначив, що покладав великі надії на можливість декриміналізації статті, за якою було винесено вирок Тимошенко.

Коморовський повідомив, що це питання він хотів обговорити і з українською опозицією, для цього у понеділок в посольстві він проведе зустріч з представником партії "Всеукраїнське об'єднання" Батьківщина".

Нагадаємо, у своєму інтерв'ю перед візитом до України президент Польщі висловив припущення, що через проблеми з дотриманням демократичних стандартів Україні може знадобитися більше часу, аби приєднатися до ЄС.

Вчора Тимошенко святкувала день народження. Привітати екс-прем'єра Тимошенко з днем народження під стінами Лук'янівського СІЗО зібралися близько 5 тисяч людей.

Раніше лікарі висували припущення, що у екс-прем’єра може бути міжхребцева грижа, нестача вітамінів в крові і навіть онкологія. Захисник Тимошенко Сергій власенко напередодні повідомив, що їй почали колоти знеболююче через погіршення здоров'я.

Читайте також:

Коморовський готується порадити Януковичу "стиснути зуби і почекати" зі вступом до ЄС

Президент Польщі їде в Україну на кладовище

Коморовський приїде вмовляти Януковича не ховатися за залізну завісу

Коморовський зрозумів, що є речі важливіші за Тимошенко

Коморовський зрозумів, що є речі важливіші за Тимошенко
Наступна публікація