Корбана офіційно висунули в мери

Корбана офіційно висунули в мери

В Києві необхідно провести децентралізацію - Корбан / Фото: ТСН.ua

Політик зазначив, що у разі обрання його міським головою, насамперед він звільнить усіх нинішніх чиновників мерії

Партійна конференція Київської міської організації "Українського об'єднання патріотів – УКРОП" висунула кандидатом на посаду київського міського голови лідера партії Геннадія Корбана.

Відповідне рішення делегати конференції підтримали одноголосно. 


На думку Корбана, головною проблемою Києва на цьому етапі є відсутність справжнього лідера.


"У Києва має бути лідер громади, насамперед. Якщо в Києві буде лідер, грамотний управлінець, то й міські служби працюватимуть нормально, і міське господарство буде в порядку. Києву потрібен новий лідер", – заявив Геннадій Корбан під час брифінгу за підсумками партійної конференції сьогодні в Києві.


Політик зазначив, що у разі обрання його міським головою, насамперед він звільнить усіх нинішніх чиновників мерії, а будівлю, де розташовується КМДА, віддасть в оренду. 


"Я хочу прибрати коридорно-кабінетну систему. Це "совок", із яким потрібно закінчувати. Ми зробимо open space і будемо в режимі штабу управляти Києвом, як це роблять у великих мегаполісах – успішних і комфортних", – сказав Корбан.


Він також підкреслив, що в Києві необхідно провести децентралізацію.


"Люди повинні самі управляти своєю власністю, формувати громади, які обслуговуватимуть території, і нести за них відповідальність. Наше завдання – їм допомогти", – зазначив політик.

Нагадаємо, що раніше Корбан розповів, чому в "УКРОПу" нічого не вийшло з Березою і Парасюком.

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація