Костусєв провів кардинальну чистку в мерії

Дата публікації
Перегляди
1223
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Костусєв провів кардинальну чистку в мерії

Фактично першим замом Костусєва стане проректор Одеського університету

Одеський мер змінив свого першого заступника та призначив радника.

Перший віце-мер Одеси Сергій Черненко подав у відставку.

"Сьогодні я підписав розпорядження, за яким Микола Ільченко став виконуючим обов'язки першого заступника мера. Його повноваження ще має затвердити сесія міськради, після цього він стане повноправним першим заступником", - розповів "Сегодня" мер Олексій Костусєв.

Проте, уточнив градоначальник, фактично Ільченко займатиметься районними адміністраціями.

Своїх крісел позбулися ще два чиновника.

Крім відставки Черненко, з займаних посад звільнено за власним бажанням начальника транспортного комплексу Олександра Сошенка і директора "Автотранспортного господарства Одеського міськвиконкому" Івана Коєва.

Цікаво, що за словами Костусєва, фактично його першим замом стане професор економічних наук Анатолій Ковальов, який працює зараз проректором Одеського державного економічного університету.

"Анатолій Іванович призначений моїм радником. Але насправді він виконуватиме функції мого першого заступника. Разом з ним ми будемо розробляти перспективи розвитку Одеси на найближчі роки. Це якраз його спеціалізація - він дуже досвідчений економіст і управлінець", - розповів градоначальник.

До слова, у четвер Костусєв збере велику нараду за участю представників МВС та СБУ з питань боротьби з корупцією в мерії.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1223
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація