Луценко поновив справу мажора Толстошеєва

Генпрокурор вирішив призначити повторну психіатричну експертизу.

Генпрокурор Юрій Луценко скасував постанову про закриття кримінального провадження щодо кривавого ДТП поблизу станції метро "Лівобережна" у Києві за участі мажора Толстошеєва.

Про це пише прес-служба ГПУ.

Луценко також вирішив призначити повторну амбулаторну комісійну психіатричну експертизу в експертній установі МОЗ України в іншому регіоні у цій справі.

Генпрокурор ознайомися із доповіддю прокурора Києва Романа Говди про розслідування цього ДТП і підстави для закриття кримінального провадження.

Говда заявив, що в рамках розслідування отримані висновки низки експертиз, допитані понад 30 свідків. За словами прокурора Києва, згідно з результатами експертиз, причиною дорожньо-транспортної пригоди став раптовий напад судомного характеру у водія, внаслідок якого він не міг усвідомлювати своїх дій і керувати ними.

Нагадаємо, 9 січня у столиці на метро "Лівобережна" джип з донецькими номерами на великій швидкості вилетів на тротуар і наїхав на продавщицю стихійного ринку, яка загинула.

Згодом журналісти з'ясували, що винуватець ДТП - Станіслав Андрійович Толстошеєв - син бізнесмена Андрія Толстошеєва з Дружківки Донецької області. Батьки Толстошеєва стверджували, що у нього вроджений порок серця. 

За даними журналіста Дмитра Гнапа, Толстошеєв не вперше став винуватцем аварії і раніше вже уник покарання. 13 січня Толстошеєву висунули підозру.

Суд дозволив мажору Толстошеєву вийти під заставу

ВідеоРодина мажора Толстошеєва уникає розмов із журналістами

Залиште свій коментар

Наступна публікація