Меркель назвала прогресом домовленості "нормандської четвірки"

Для виконання Мінських угод буде створена дорожня карта.

Канцлер Німеччини Ангела Меркель назвала прогресом домовленість "нормандської четвірки" про створення дорожньої карти з імплементації Мінських угод.

"Ми обговорили робочий процес, який має багато сторін і від якого потрібно відштовхуватися при роботі над такими темами, як безпека, політичний процес. І це має продовжитися у рамках дорожньої карти з різних кроків комплексу заходів по виконанню мінських домовленостей. І це прогрес", - цитує німецького канцлера ТАСС.

Меркель сказала, що роботу над дорожньою картою будуть проводити міністри закордонних справ "нормандської четвірки" протягом місяця після зустрічі в Берліні, і ця праця буде більш інтенсивною. При цьому німецький канцлер зазначила, що переговорники виробили варіант дорожньої карти з великою кількістю неузгодженостей.

Ангела Меркель заявила, що "нормандська четвірка" домовилася про доступ спостерігачів ОБСЄ до неконтрольованої українським урядом ділянки кордону між Україною і Росією, а також про створення ще чотирьох зон розведення сторін конфлікту на Донбасі.

ВідеоПереговори учасників "нормандської четвірки" пішли не за сценарієм

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: