Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Окупанти мають подивитися у дзеркало - Клімкін

У Криму відбуваються репресії.

Після нової хвилі репресій проти кримських татар у Криму Україні активно порушуватиме цю тему на Мюнхенській конференції з безпеки.

Про це заяви глава МЗС Павло Клімкін перед початком конференції, - пише "Українська правда".

За його словами, він планував починати усі свої зустрічі в ході конференції з того, що Росія не виконує "Мінськ-2". "Але після подій 11 лютого в Криму кожну зустріч, буквально кожну зустріч, буду починати з того, що відбувається у Криму. З репресій, як у 30-х роках, фактично – повторення геноциду 1944 року", - заявив Клімкін.  

За його словами, "усі розмови, що це боротьба з тероризмом – це поганий анекдот, розказаний в післяімперському похміллі". "Якщо хтось хоче подивитись на терористів, то окупанти мають подивитись у дзеркало", - додав міністр.

Глава МЗС України Павло Клімкін виступив за проведення переговорів щодо деокупації Криму у форматі "Женева+" за участю Туреччини та міжнародних організацій.

"Женевський формат" як основа зрозуміла, але там повинні бути й інші представники ", - наголосив міністр.

Звернення Міністра закордонних справ України

Звернення Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна щодо репресій кримськотатарського народу в окупованій Росією АР #Крим (Мюнхен, 12 лютого 2016 року): "кожну зустріч на Мюнхенській конференції з питань безпеки буду починати з того, що відбувається в Криму". #CrimeaIsUkraine #StopRussianAggression #Україна

Posted by Міністерство закордонних справ України / MFA of Ukraine on Friday, February 12, 2016

Залиште свій коментар

Вибір редакції