Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Парламент звільнив міністра фінансів Данилюка

За це проголосувало 254 депутати.

Сьогодні, 7 червня, парламент проголосував за звільнення міністра фінансів Олександра Данилюка.

За усунення з посади Данилюка віддали свої голоси 254 депутати.

"Мені інкримінують те, що я виніс "сор із ізби". Вираз, у якого навіть немає відповідника в українській мові", - сказав Данилюк перед звільненням. Гройсман у відповідь з жалем відзначив, що екс-міністр так і не зрозумів, за що його звільнили.

В. о. міністра фінансів буде перша заступниця Данилюка Оксана Маркарова.

Як повідомлялося раніше, 6 червня прем'єр-міністр Володимир Гройсман підписав подання до Верховної Ради щодо звільнення з посади міністра фінансів Олександра Данилюка.

"Після спровокованого ним конфлікту на засіданні уряду він дозволив собі дії, які, на мою думку, не сумісні з подальшим перебуванням на посаді члена Кабінету міністрів", - зазначив Гройсман.

ВідеоОлександра Данилюка звільняють з посади міністра фінансів

Прем’єр-міністр вніс відповідне подання до Верховної Ради. Своє рішення керманич уряду пояснив поширенням Данилюком викривленої інформації серед міжнародних партнерів напередодні важливих для України перемов з МВФ. 

Олександра Данилюка звільняють з посади міністра фінансів

Ще 23 травня під час засідання уряду між Данилюком та Гройсманом сталася суперечка, під час якої міністр вимагав призначення своєї заступниці Яни Бугрімової. Йому відмовили у цьому проханні, а під час суперечки навіть прозвучали слова про можливу відставку самого Данилюка.

Глава Мінфіну, натомість,  заявив, що його хочуть звільнити через те, що він не підтримує політичну корупцію. За його словами, протягом року на нього чинили  колосальний тиск і вимагали  підтримати "роздачу грошей на проекти депутатів-мажоритарників". Хто саме тиснув - Данилюк не сказав. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції