Бюджетний комітет Ради рекомендував звільнити Данилюка

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Голосувати за відставку нардепи можуть вже 7 червня.

Під час засідання сьогодні, 6 червня, комітет Верховної Ради з питань бюджету рекомендував парламенту підтримати проект постанови щодо звільнення міністра фінансів Олександра Данилюка. Про це "Українським новинам" повідомив заступник голови комітету Сергій Мельник.

"Комітет розглянув і підтримав", - сказав він. 

За словами Мельника, парламент може розглянути звільнення міністра вже завтра – 7 червня.

Як повідомлялося раніше, 6 червня прем'єр-міністр Володимир Гройсман підписав подання до Верховної Ради щодо звільнення з посади міністра фінансів Олександра Данилюка.

 "Після спровокованого ним конфлікту на засіданні уряду він дозволив собі дії, які, на мою думку, не сумісні з подальшим перебуванням на посаді члена Кабінету міністрів", - зазначив Гройсман.

Ще 23 травня під час засідання уряду між Данилюком та Гройсманом сталася суперечка, під час якої міністр вимагав призначення своєї заступниці Яни Бугрімової. Йому відмовили у цьому проханні, а під час суперечки навіть прозвучали слова про можливу відставку самого Данилюка.

Глава Мінфіну, натомість,  заявив, що його хочуть звільнити через те, що він не підтримує політичну корупцію. За його словами, протягом року на нього чинили  колосальний тиск і вимагали  підтримати "роздачу грошей на проекти депутатів-мажоритарників". Хто саме тиснув - Данилюк не сказав. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції