Порошенко заспокоює, що Євро-2012 пройде за графіком

Дата публікації
Перегляди
1879
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Порошенко заспокоює, що Євро-2012 пройде за графіком

Порошенко запевняє, що Євро нікуди не дінеться / Фото: Коментарі

Міністр економіки закликає зробити висновки щодо європейських політиків, які закликають бойкотувати чемпіонат в Україні.

Міністр економіки і торгівлі Петро Порошенко переконаний, що всі матчі Євро-2012, проведення яких заплановано, пройдуть в Україні за встановленим графіком.

Про це він заявив на брифінгу в четвер, 3 квітня.

"Сьогодні звучить дуже багато закликів про перенесення, скасування або бойкот Євро. Я б хотів чітко заспокоїти всіх – жодного перенесення не буде. Євро пройде у визначені законом терміни. І жодних побоювань я не бачу", - сказав Порошенко, передає УНІАН.

При цьому він наголосив, що неможливо допустити бойкоту проведення чемпіонату в Україні.

"Це не справа влади. Євро – це справа країни, це імідж країни, імідж народу. І я переконаний, що неможливо допустити, щоб були якісь реальні наслідки бойкоту Євро", - сказав Порошенко.

При цьому він не виключив, що деякі європейські політики можуть відмовитися від візитів до України під час проведення Євро-2012. "Я вважаю, що Україна повинна для себе зробити відповідні висновки з цього. Це абсолютно очевидно, що ці позиції, які зараз відбуваються, шкодять Україні", - сказав Порошенко.

Зазначимо, останнім часом європейські політики все частіше закликають до бойкоту матчів Євро-2012 в Україні. Категоричні заяви почали звучати після того, як екс-прем'єр Юлія Тимошенко минулого тижня заявила про її биття працівниками колонії, а також після вибухів у Дніпропетровську.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1879
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація