Бойкот Євро-2012 підриває імідж чемпіонату - МЗС України

Дата публікації
Перегляди
2457
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Бойкот Євро-2012 підриває імідж чемпіонату - МЗС України

МЗС засудив європейських політиків за бойкот Євро-2012

В МЗС України закликали не псувати свято футболу політичними іграми.

Міністерство закордонних справ України засуджує спроби політизації Євро-2012.

Про це заявив прес-секретар відомства Олександр Дікусаров, йдеться в коментарі МЗС, поширеному в четвер, 3 травня.

"МЗС вважає деструктивними спроби політизації спортивних подій, які з найдавніших часів грали важливу роль в процесі налагодження міждержавного порозуміння і єднання", - сказав прес-секретар.

Дікусаров підкреслив, що спільно завоювавши право на проведення фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року, український і польський народи доклали значних зусиль і виконали грандіозний обсяг робіт, необхідних для гідного проведення турніру.

"Заклики до бойкоту чемпіонату на практиці означатимуть підрив іміджу цієї грандіозної спортивної події і збиток інтересам мільйонів пересічних українців, які голосують за різні партії, або взагалі не цікавляться політикою. Ті, хто прагнуть зробити мішень з Євро-2012, не сприяють реформуванню української судової системи, не допомагають зміцненню демократичних інститутів та верховенства права в Україні", - заявив він.

У МЗС України переконані, що всі ці питання об'єктивно перебувають в іншій площині, ніж свято футболу, який за своєю суттю є поза політикою і не може використовуватися для вирішення політичних завдань.

"Атака на цю велику мрію підриває шанс не лише Польщі та України, але і всіх інших колишніх членів соціалістичного табору довести, що за економічним, людським, науковим потенціалом вони вже готові з боржників Європи перетворитися на нові двигуни її розвитку", - підсумував Дикусаров.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2457
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація