Профспілки скасували масштабну акцію протесту під парламентом

Дата публікації
Перегляди
2783
Профспілки скасували масштабну акцію протесту під парламентом

Ілюстрація / Reuters

Серед причин скасування – небажання стати інструментом маніпуляцій.

Федерація профспілок України скасувала заплановану на 17 листопада акцію протесту, яку планували провести під Верховною Радою. Про це повідомив глава федерації Григорій Осовий на зустрічі з главою парламенту Андрієм Парубієм.

Головна причина скасування акції – перенесення розгляду бюджету на початок грудня. Осовий каже, довелось скасовувати заздалегідь замовлений транспорт для мешканців регіонів та нести інші витрати, однак нині акцію вважають недоречною.

"Взяли до уваги застереження правоохоронних органів, що різні політичні сили чи громадські рухи хочуть в цей день провести тут флешмоб та використати потенціал профспілок як ширму загального національного незадоволення", - зазначив Осовий.

Парубій подякував профспілкам за позицію та наголосив, що сподівається на ухвалення бюджету 8 грудня.

Втім, акцію профспілки проведуть у день ухвалення бюджету – під стінами парламенту мітингувальники "асистуватимуть" парламентарям, аби документ було ухвалено. Метою їхньої акції протесту є компенсація підвищення ціни на природний газ, тарифів на житлово-комунальні послуги, а також покращення рівня життя працівників.

Нагадаємо, на вчорашні мітинги у центрі Києва зібралися переважно пенсіонери та молодь. На запитання кореспондента щодо мети акції реагували агресивно, а деякі не знали, навіщо прийшли. Переважно люди заявляли, що хочуть повернути гроші, однак не називали банк, у якому нібито мали депозит. Також частина заявила, що вимагає відставки глави НБУ Валерії Гонтаревої.  Сьогодні центр Києва також мітингував, але набагато скромніше.

Акцію профспілок хочуть використати як ширму для загального незадоволення – Осовий

Акцію профспілок хочуть використати як ширму для загального незадоволення – Осовий
Наступна публікація