Рада ЄС подовжила санкції проти Росії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Економічні та секторальні обмеження триватимуть до кінця липня 2019 року.

Рада Євросоюзу подовжила економічні та секторальні санкції проти Росії ще на півроку - до 31 липня 2019 року.

Про це повідомляється на офіційному сайті Ради ЄС.

"З огляду на те, що жодного прогресу (у виконанні Мінських угод - прим.ред.) досягнуто не було, Європейський рада ухвалила політичне рішення подовжити економічні санкції проти Росії", - наголошується у заяві.

Зазначимо, рішення щодо подовження санкцій було ухвалено одноголосно.

Своєю чергою президент України Петро Порошенко вже відреагував на подовження санкції проти РФ.

"Символічно, що напередодні Різдва і Нового року Рада ЄС ухвалила рішення щодо подовження економічних та секторальних санкцій проти Росії за агресію на Донбасі. Після моїх зустрічей у Брюсселі на полях Європейської Ради минулого тижня вірив, що проукраїнська єдність в ЄС залишається непохитною, а ціна агресії для Кремля і далі зростатиме. Однак, справжня битва ще попереду, бо Кремль активно готується до наступного виборчого року, а саме спроби реваншу в Україні та створення Європи альтернативних цінностей. Маємо зміцнювати нашу єдність та солідарність в ім'я миру та безпеки на європейському континенті", - написав він на своїй сторінці у Facebook.

Символічно, що напередодні Різдва і Нового Року Рада ЄС прийняла рішення щодо продовження економічних та секторальних...

Опубликовано Петро Порошенко Пятница, 21 декабря 2018 г.

Нагадаємо, у четвер, 13 грудня, лідери країн Європейського Союзу вирішили подовжити санкції проти Росії ще на півроку.

31 липня 2014 року ЄС ухвалив рішення про введення третього рівня санкцій проти Російської Федерації, які стосуються енергетичного та фінансового секторів, продукції військового та подвійного призначення. Це були так звані економічні та секторальні санкції. Їхня дія подовжується Євросоюзом кожні півроку.

Залиште свій коментар

Вибір редакції