Регіонал облаштував приймальню в дитячому торговельному центрі

Дата публікації
Перегляди
1337
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Регіонал облаштував приймальню в дитячому торговельному центрі

Брат регіонала знаходиться в розшуку по лінії Інтерполу / Фото: ТСН.ua

Брата екс-зятя Черновецького затверджено владою на мажоритарний округ столиці.

Народний депутат-регіонал, брат перебуваючого у розшуку депутата Київради і екс-зятя Київського голови Леоніда Черновецького В'ячеслава Супруненка Олександр Супруненко приймає громадян у приміщенні Дитячого пасажу на Дарниці.

Як повідомляють "Коментарі", приймальня депутата знаходиться на 3-му поверсі будівлі Дитячого пасажу (район метро "Дарниця") неподалік від дитячої ігрової кімнати і адміністрації торгового центру.

За інформацією ЗМІ, кандидатура Олександра Супруненка нібито фігурує в списках кандидатів на столичні мажоритарні округи, затверджених владою на вибори до парламенту восени 2012 року.

Як свідчать дані офіційного порталу Верховної ради України, цей депутат за час роботи у ВР подав один законопроект (у грудні 2008 року, законопроект знято з розгляду), раз виступив з місця і не подав жодного депутатського запиту.

Нагадаємо, рідний брат Олександра Супруненка В'ячеслав Супруненко вже рік як знаходиться в розшуку. У квітні 2011 року Генеральний прокурор Віктор Пшонка заявив, що прокуратура оголосила Супруненка в розшук по лінії Інтерполу, однак на сайті Інтерполу його прізвище так і не з'явилася. Народний депутат, екс-глава українського бюро Інтерполу Кирило Куликов припустив, що пошуки В'ячеслава Супруненка можуть активізуватися під вибори в Києві.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1337
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація