Саакашвілі після Литви знайшовся в Угорщині

Екс-глава Одеської ОДА перебуває у сусідній країні зі своєю родиною.

Позбавлений українського громадянства колишній глава Одеської ОДА Міхеіл Саакшвілі після Литви полетів до Угорщини.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

"Поїхали з сім'єю на озеро Балатон. Біля пам'ятника угорському королю Андрашу і його дружині, українській принцесі Анастасії", - написав Саакашвілі.

Поїхали з сім'єю на озеро Балатон. Біля пам'ятника угорському королю Андрашу і його дружині, українській принцесі Анаста...

Опубліковано Mikheil Saakashvili 10 серпня 2017 р.

Напередодні член Ради партії "Рух нових сил Михайла Саакашвілі" Давід Сакварелідзе заявив, що активісти партії готуються зустріти на кордоні України свого позбавленого українського громадянства лідера і забезпечити йому в'їзд в Україну. 

Президент Петро Порошенко позбавив політика громадянства України на підставі рекомендацій Комісії з питань громадянства при президентові України. Сам Саакашвілі заявив, що його хочуть змусити отримати статус біженця, проте він "збирається домагатися законного права повернутися в Україну".

Українське громадянство Саакашвілі надав своїм указом президент України Петро Порошенко в кінці травня 2015 року. Напередодні отримання українського паспорта він був призначений головою Одеської облдержадміністрації. У грудні 2015 року його позбавили громадянства Грузії.

На посаді глави Одеської області Саакашвілі пропрацював півтора року, після чого оголосив про відставку, звинувачуючи президента у недотриманні обіцянок і просуванні на керівні посади в райадміністраціях "старих корупціонерів". Тоді ж колишній президент Грузії оголосив про створення власної політичної сили, з якою піде на вибори в український парламент.

У Грузії політик звинувачується за чотирма кримінальними статтями. Йому загрожує до 11 років позбавлення волі.

ВідеоАдміністрація Президента офіційно підтвердила позбавлення Саакашвілі українського громадянства

 

Залиште свій коментар