Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сакварелідзе анонсував підготовку зустрічі Саакашвілі на кордоні України

На якій ділянці українського кордону і коли саме це має відбутися, Сакварелідзе не уточнив.

Партія "Рух нових сил Михайла Саакашвілі" готується зустріти на кордоні України свого позбавленого українського громадянства лідера і забезпечити йому в'їзд в Україну.

Про це заявив член Ради партії "Рух нових сил Михайла Саакашвілі" Давід Сакварелідзе, - пише Укрінформ.

"Ми... будемо готуватися до осені. Що найголовніше - будемо зустрічати Міхеіла на кордоні. Ми Міхеіла по любому заведемо в країну, він зайде з двома ногами, з двома руками", - сказав Сакварелідзе.

ВідеоМихеїл Саакашвілі вийшов на скайп-зв'язок зі США з українськими журналістами

 

Що ж до того, на якій ділянці українського кордону і коли саме це має відбутися, Сакварелідзе не уточнив. "Який кордон, і коли - ми будемо вирішувати", - заявив він.

Фотогалерея Саакашвілі зібрав мітинг у центрі Києва і закликав до перевиборів (4 фото)

Президент Петро Порошенко позбавив політика громадянства України на підставі рекомендацій Комісії з питань громадянства при президентові України. Сам Саакашвілі заявив, що його хочуть змусити отримати статус біженця, проте він "збирається домагатися законного права повернутися в Україну".

Українське громадянство Саакашвілі надав своїм указом президент України Петро Порошенко в кінці травня 2015 року. Напередодні отримання українського паспорта він був призначений головою Одеської облдержадміністрації. У грудні 2015 року його позбавили громадянства Грузії.

На посаді глави Одеської області Саакашвілі пропрацював півтора року, після чого оголосив про відставку, звинувачуючи президента у недотриманні обіцянок і просуванні на керівні посади в райадміністраціях "старих корупціонерів". Тоді ж колишній президент Грузії оголосив про створення власної політичної сили, з якою піде на вибори в український парламент.

У Грузії політик звинувачується за чотирма кримінальними статтями. Йому загрожує до 11 років позбавлення волі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції