Не хочу, але мушу. Савченко заявила, що мусить стати президентом і не виключає диктатуру

Нардеп наголосила, що систему можна змінити тільки зверху.

Народний депутат від "Батьківщини" Надія Савченко переконана, що політичну систему в Україні можна змінити тільки зверху. Про це вона заявила в ексклюзивному інтерв'ю Deutsche Welle.

При цьому вона не виключила необхідності періоду диктатури. "Щоб змінити повноваження президента, структуру країни, закони перезапустити, щоб вони діяли для людей, побороти корупцію - треба стати таким диктатором, який має все в своїх руках. Для того, щоб повернути цю владу народу і зробити так, щоб більше ніколи владу в народу не забрали", - зазначила Савченко.

На запитання про президентські амбіції Надія Савченко відповіла, що вважає такий розвиток подій радше необхідністю. "Я відповідала, що не хочу, але я відповідала, що можу. А тепер я, напевно, відповім, що, швидше за все, вже мушу", - сказала вона.

Нагадаємо, раніше Савченко виступила проти введення воєнного стану в Україні. На її думку, зараз вже пізно це робити. Савченко вважає, що воєнний стан потрібно було вводити в 2014 році, коли російська армія анексувала Крим.

5 найбільш резонансних заяв Надії Савченко

Якщо б вибори проводилися у ці дні, то кандидат номер 1 була б Савченко. Такі дані отримала ТСН в результаті дослідження, проведеного центром "Соціс". Соціологи опитали близько півтори тисячі респондентів. За Савченко готові проголосувати майже 12 відсотків опитаних. Для порівняння чинного президента підтримали б лише 6.4 відсотків опитаних українців. Надія Савченко чи не щодня додає градусів у розпечений телепростір. Звільнена місяць тому з російського полону вона не тільки не зникає з екранів і з пліток. Але й дозволяє собі говорити таке, що лише розпалює вогонь ще більше.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: