Савченко підтримала вступ України в НАТО

Нардеп вважає, що Україні потрібно об'єднуватися, щоб протистояти російській агресії.

Звільнена з російського полону народний депутат України Надія Савченко вважає, що у перспективі Україна має стати членом НАТО.

Про це вона сказала в інтерв'ю Радіо Свобода.

"Президент Росії Володимир Путін говорить, що є тільки дві світові країни – Росія і США, а всі інші – це зона їхніх інтересів. Попри те, що ми географічно менші країни, ми маємо право на визначеність, на свою націю, на свій менталітет. Тому ми будемо захищати своє право. І якщо ворог просто має більше людського ресурсу, то ми будемо об'єднуватися. Я вважаю, що НАТО – це саме той майданчик, на якому це можна робити", – сказала Савченко.

Нагадаємо, напередодні у Варшаві пройшов саміт НАТО. Основною темою зібрання була Росія та захист від неї. Україна, за словами генсека НАТО, ще зволікає із заявкою про членство, бо фокусується нині на реформах сектора оборони. Але є близьким партнером НАТО і рішення про вступ залежить від самої України та 28 країн-членів Альянсу.

Українці повертаються з саміту НАТО переможцями

Українці повертаються до Києва з безпрецедентним пакетом допомоги і новим статусом розширеного партнера НАТО. У підписаній декларації помітні пункти: пакет допомоги; країни НАТО не визнають анексію Криму; заклик до Москви припинити політичну, військову та фінансову підтримку бойовиків.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: