СБУ "повісила" на Тимошенко десятки мільйонів збитків

Дата публікації
Перегляди
3586
Поділитись:
WhatsApp
Viber
СБУ "повісила" на Тимошенко десятки мільйонів збитків

Після розгляду клопотань адвокатів справу ЄЕСУ направлять до прокурора, а потім суду / Фото: Євген Малолєтка/ТСН.ua

У справі по корпорації ЄЕСУ екс-прем'єра звинувачують у завданні величезних збитків державі.

Кримінальну справу проти екс-прем'єра Юлії Тимошенко щодо діяльності корпорації "Єдині енергетичні системи України" (ЄЕСУ) з обвинувальним висновком після розгляду клопотань захисту направлять прокурору Харківської області для затвердження та подальшого направлення до суду.

Про це повідомив прес-центр Служби безпеки України.

В СБУ зазначили, що 28 березня слідчий відділ УСБУ в Харківській області завершив ознайомлення обвинуваченої Тимошенко та її захисників з матеріалами даної кримінальної справи.

"Загальна сума завданих державі збитків незаконними діями Тимошенко, згідно з матеріалами кримінальної справи, становить кілька десятків мільйонів гривень", - наголосили в СБУ.

У рамках цієї кримінальної справи Тимошенко обвинувачують в організації заволодіння та замаху на заволодіння чужим майном (державними коштами) шляхом зловживання службовим становищем та службового підроблення.

А також в організації ухилення від сплати податків корпорацією ЄЕСУ, що призвело до фактичного ненадходження до державного бюджету коштів та ухилення від сплати прибуткового податку з громадян, що спричинило тяжкі наслідки.

У спецслужбі також зауважили, що скоєння цих дій передувало неповернення в державу валютної виручки від експорту металу корпорацією ЄЕСУ в сумі більше $ 160 млн.

Крім того, Тимошенко звинувачують в тому, що вона, будучи керівником і фактичним власником корпорації ЄЕСУ, за попередньою змовою з екс-прем'єр-міністром України Павлом Лазаренком здійснила замах на розтрату коштів держбюджету України в особливо великих розмірах шляхом покладання на Кабмін зобов'язань ЄЕСУ перед Міністерством оборони РФ на суму $ 405,5 млн.

У справі по корпорації ЄЕСУ екс-прем'єра звинувачують у завданні величезних збитків державі

У справі по корпорації ЄЕСУ екс-прем'єра звинувачують у завданні величезних збитків державі

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3586
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація