Словаччина підтримала безвізовий режим для українців

Про це заявив очільник МЗС Словаччини Мирослав Лайчак.

Словаччина підтримує запровадження безвізового режиму для громадян України з боку Євросоюзу.

Про це заявив віце-прем'єр, міністр закордонних справ та європейських питань Словаччини Мирослав Лайчак під час зустрічі з президентом України Петром Порошенком.

До того ж словацький міністр запевнив, що його країна готова співпрацювати з Україною в питаннях прикордонного контролю та ділитися досвідом на шляху європейських трансформацій.

Окремо співрозмовники наголосили на необхідності повного виконання Мінських домовленостей, подовження санкцій щодо Росії через їхнє невиконання, а також на неприпустимості реалізації проекту "Північний потік-2".

Своєю чергою Порошенко подякував керівництву Словаччини за збільшення обсягів реверсних поставок газу в Україну за надання гуманітарної допомоги Україні у розмірі 2,9 млн євро.

Нагадаємо, Рада міністрів закордонних справ країн ЄС розгляне питання надання Україні безвізового режиму в березні або червні 2016 року.

Між іншим, у Transparency International заявили, що Україна може втратити перспективу безвізового режимуФахівці кажуть про затягування зі створенням Національного агентства з питань запобігання корупції.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: