Пентагон назвав РФ загрозою для США

Всього загроз п'ять.

Міністр оборони США Ештон Картер повідомив, що проект бюджету Пентагону на 2016-2017 фінансовий рік підготовлений з урахуванням п'яти основних загроз — це Росія, Китай, Північна Корея, Іран і "Ісламська держава".

За словами Картера, США мають намір збільшити витрати на нові озброєння у відповідь на дії Росії та Китаю.

Глава Пентагону пригадав про російську агресію в Україні і претензії КНР на спірні острови в Південно-Китайському морі.

Пентагон просить на 2016-2017 фінансовий рік 582,7 мільярда доларів. Військовий бюджет США на 2014-2015 фінансовий рік становить 585 мільярдів. Одна з найбільших статей витрат у новому бюджеті — науково-технічні розробки. На ці цілі Пентагон просить виділити 71,4 мільярда доларів. 8,1 мільярда планується витратити на посилення підводного флоту (за п'ять років витрати по цій статті перевищать 40 мільярдів).

У новому бюджеті на 50 відсотків — до 7,5 мільярда доларів — збільшені витрати на боротьбу з "Ісламською державою". 3,4 мільярда доларів планується витратити на посилення військової присутності в Європі — мова йде як про посилення американських військ, так і про підтримку союзників.

Європейське командування збройних сил США наприкінці січня опублікувало оновлену стратегію, в якій головним пріоритетом названо стримування агресії Росії.

У грудні 2015 року президент РФ Володимир Путін затвердив нову Стратегію національної безпеки Росії, в якій головним противником названі США. У цьому документі говориться, що США і їх союзники проводять політику стримування Росії.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: