Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
США можуть долучитися до "Нормандського формату" - Клімкін

Сьогодні відбудеться зустріч Лаврова й Тіллерсона.

Держсекретар США Рекс Тіллерсон виступить адвокатом України у переговорах з Росією, а Вашингтон - може долучитися до Нормандського формату.

Про це заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін, який наразі перебуває у США, повідомляє ТСН. Ранок.

Він зауважив, що Тіллерсон добре проінформований про агресію Москви проти України, з ним також обговорювали різні варіанти розв'язання ситуації. Міністр додав, що США, ймовірно, долучаться до України, Німеччини та Франції у переговорах з Росією, але наголосив, що важливий не формат переговорів, а їхня ефективність.

Клімкін залишатиметься у Вашингтоні до сьогоднішнього вечора, коли Рекс Тіллерсон матиме зустріч із російським міністром Сергієм Лавровим щодо України та Сирії. Українську сторону на переговори не запрошували, але США пообіцяли виступити на боці Києва.

"Він зараз розуміє не просто загалом логіку нашої спільної позиції, а й усвідомлює деталі. Зараз справа за тим, щоб він тиснув на Лаврова, я дуже сподіваюся, що це йому вдасться... Ми дуже детально поговорили по телефону, можливо, варто буде зустрітися за результатами останніх контактів з російською стороною", - сказав Клімкін.

ВідеоДержсекретар США Рекс Тілерсон виступить адвокатом України у переговорах з Росією

Залиште свій коментар

Вибір редакції