США не планують скасовувати санкції проти Росії

РФ не виконує Мінські угоди.

Сполучені Штати Америки не скасують введені проти Росії санкції, поки Москва не виконає всі зобов'язання по Мінським угодами.

Про це заявив заступник держсекретаря США Ентоні Блінкен.

"Ми твердо залишаємося на своїх позиціях: введені США і Євросоюзом санкції проти Росії можуть бути скасовані лише за умови повного виконання Москвою зобов'язань по Мінським угодам", - заявив Блінкен.

Він наголосив, що "на Сході України постійно порушуються навіть угоди про припинення вогню". Блінкен розповів, що "довгі роки після закінчення" холодної війни "США надавали всебічну підтримку інтеграції Росії в міжнародні інститути, а до недавніх пір США були найактивнішим прихильником вступу Росії до СОТ".

"Втручання Росії у внутрішні справи Грузії і України не тільки порушили територіальну цілісність цих держав, а й підірвали основи міжнародного права і світопорядку", - резюмував Блінкен.

Раніше повідомлялося, що світові лідери нагадали РФ, коли будуть зняті санкції.

США можуть запровадити нові санкції проти Росії

Законопроект із такими пропозиціями подали до палати представників США. Автори документу - шістнадцять конгресменів від демократів та республіканців - також наполягають на невизнанні анексії Криму та на збереженні санкцій проти Москви, допоки вона не виконає свою частину Мінських зобов’язань. Законопроект також передбачає створення міжнародного консорціуму для заохочення прямих приватних інвестицій до України і посилену боротьбу із російською пропагандою.

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: