Суд Одеси заборонив марш на честь народження Бандери

Суд Одеси заборонив марш на честь народження Бандери

"Свободі" не дали провести в Одесі марш на честь Бандери, як це зазвичай відбувається у Львові / Фото: Наталя Дмитрук ВО "Свобода"

У цей же час збиралися проводити свої акції і проросійські організації, тож місцева влада вирішила попросити суд заборонити будь-які мітинги 1 січня.

Одеський окружний адміністративний суд заборонив проведення маршу до річниці від дня народження лідера ОУН Степана Бандери в Одесі 1 січня 2012 року.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби одеської обласної організації партії ВО "Свобода".

"Одеський окружний адміністративний суд... виніс постанову заборонити проводити масові акції та мітинги в центрі міста 1 січня. Цього дня українські націоналісти планували провести марш на честь дня народження Степана Бандери", - повідомили в "Свободі".

За даними "Свободи", підставою для такого рішення суду стало те, що в цей самий час і в цьому самому місці зібралися проводити свою акцію проросійські організації, які подали в Одеську міську раду заявки на проведення заходів.

У зв'язку із цим виконавчий комітет міськради звернувся в суд із проханням заборонити масові акції як однієї, так і іншої сторони.

"Свобода" вважає, що подача заявок проросійськими організаціями була спрямована на зрив маршу.

Тож партія збирається відзначити річницю від дня народження Бандери іншими вуличними акціями, які не заборонені судом.

"Свобода" має намір 1 січня провести акції до дня народження Бандері в Києві, Луганську, Запоріжжі, Тернополі, Рівному, Сумах, Харкові, Кіровограді та Горлівці (Донецька область).

Читайте також:

Галичанам на Новий рік подарують ще один пам'ятник Бандері

Львівський пам'ятник Бандері освятили 11 священиків

Свобода звинуватила Facebook у спецоперації проти Бандери

Повʼязані теми:

Наступна публікація