Табачник назвав українську мову "непотрібною" (відео)

Міністр повідомив, що у Криму підручники українською мовою лежать нерозпаковані по кілька років.

Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник на зустрічі з вчителями Росії заявив, що перестав нав'язувати регіонам підручники на "непотрібній мові".

Про це свідчить відео виступу міністра, яке було зняте у Києві у травні 2012 року на зібранні вчителів Росії.

"Якщо говорити про те, що зробила демократизація, то ми перестали нав'язувати регіонам підручники на непотрібній мові. Бюджет задихається, я бачив це апокаліптичне похмуре видовище", - заявив він.

"За кілька років, наприклад, не розпаковані підручники в АР Крим. Запитую наших поважних директорів департаментів, заступників міністра: навіщо ви возите підручники в ті регіони, де батьки все одно їх купують іншою мовою? Чую: Ну, така команда", - розповів Табачник.

Також міністр похвалився, що зняв табу на російську мову у вищих навчальних закладах, яке ввів його попередник (Іван Вакарчук), заборонивши викладати російською мовою у вишах.

А ефект від цього, як заявив Табачник, це те, що російські студенти хлинули вчитися в Україну. Наразі більше 6 тисяч росіян-контрактників вчаться в українських вишах і більше 7 тисяч українських студентів вчаться в Росії.

ВідеоТабачник заявив, що перестав нав'язувати регіонам підручники на "непотрібній мові"

Залиште свій коментар

Наступна публікація