Тимошенко попросила збільшити їй навантаження

Дата публікації
Перегляди
2033
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Тимошенко попросила збільшити їй навантаження

Реабілітація Тимошенко затягнулася на три місяці / Фото: Сайт президента Литви

З 23 липня медики готові посилити реабілітаційний курс колишнього прем'єра на її прохання.

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко попросила лікарів з наступного тижня посилити курс реабілітаційних процедур.

"Вона (Тимошенко – прим. ред.) написала заяву, в якій просить нас з понеділка (23 липня) збільшити їй навантаження і кількість реабілітаційних процедур", - повідомила заступник головного лікаря Центральної клінічної лікарні №5 в Харкові Ірина Фурса.

Лікар зауважила, що, оскільки призначенням процедур Тимошенко опікується німецька сторона (медики з клініки "Шаріте"), то вони узгодили це питання з ними.

Фурса розповіла, що вона та її колеги щодня спілкуються з Тимошенко. "Виконуючи вказівки виключно її німецького лікаря, ми проводимо заплановані заходи. І медикаментозне лікування також виконується за призначенням Лутца Хармса", - зазначила вона.

"Коли і хто до нас приїде наступного разу з німецької клініки "Шаріте" - мені не відомо, але цього тижня у мене була телефонна розмова з німецьким лікарем, який цікавився результатами. Я розповіла йому, що жодних додаткових скарг від пацієнтки не надходить , і є позитивні тенденції. Більше я вам сказати, на жаль, не можу", - додала лікар.

Нагадаємо, МОЗ стурбоване тим, що реабілітація Тимошенко в лікарні триває уже майже три місяці.

У жовтні 2011 року Тимошенко була засуджена до 7 років позбавлення волі та має відбувати покарання у Качанівській виправній колонії в Харкові, але поки що лікується в ЦКЛ №5.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2033
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація