Тюремники не збираються підсаджувати до Тимошенко "інтелігентну" вбивцю

Дата публікації
Перегляди
3330
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Тюремники не збираються підсаджувати до Тимошенко "інтелігентну" вбивцю

Тимошенко таки доведеться ділити камеру з іншими ув'язненими / Фото: УНН

У Пенітенціарній службі не знають, звідки Власенко черпає подібну інформацію.

У камеру до колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко не будуть підсаджувати жінок, які відбувають термін за скоєння вбивства.

Про це заявив помічник голови центрального апарату Державної пенітенціарної служби Ігор Андрушко.

"До Юлії Тимошенко в Качанівській колонії, можливо, скоро підселять сусідів. Я цього не виключаю, оскільки вона одна живе в кімнаті, розрахованій на 6 або 7 осіб. Але її сусідами навряд чи можуть бути жінки, засуджені за ненавмисне вбивство. По-перше, такого рішення не приймалося. По-друге, адміністрацією колонії будуть враховуватися психологічні особливості ув'язнених і статті, за якими вони засуджені", - повідомив він.

Також помічник керівника Державної пенітенціарної служби зазначив, що заяви адвоката Юлії Тимошенко Сергія Власенка, які поширюють ЗМІ, завжди відрізняються від офіційних заяв відомства.

"Звідки у нього інформація, що до Тимошенко підсадять вбивць? Це, як і інші заяви захисника, не відповідають дійсності і відрізняються від офіційних даних мало не на 90%", - зазначив Андрушко.

Нагадаємо, 26 березня захисник Власенко заявив, що найближчим часом до екс-прем'єр-міністра можуть підселити жінку, яка відбуває покарання за умисне вбивство.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3330
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація