Тюремники не знають, кому доручити охорону Тимошенко

Дата публікації
Перегляди
1434
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Тюремники не знають, кому доручити охорону Тимошенко

Тимошенко дозволили лікуватися за межеми колонії / Фото: УНН

Охорону екс-прем'єра за межами колонії можуть доручити конвойним військам.

Охорону засуджених, у разі їх вивезення за територію колонії можуть здійснювати як співробітники Державної пенітенціарної служби, так і конвойні війська МВС, однак питання про охорону екс-прем'єра Юлії Тимошенко під час її лікування за межами Качанівської колонії поки не вирішене.

Коментуючи дозвіл генпрокурора на лікування Тимошенко поза стінами колонії, помічник голови Державної пенітенціарної служби Ігор Андрушко повідомив, що це питання буде вирішене найближчим часом.

"Є практика, коли підслідних та засуджених вивозять і конвойні війська, і працівники пенітенціарного відомства. Тому як буде проходити в даному випадку, якщо буде прийняте позитивне рішення, як буде охорона проходити - я поки не готовий сказати", - пояснив Андрушко.

За його словами, відповідне рішення буде прийматися Державної пенітенціарної службою: "Але справа в тому, що воно (повідомлення про дозвіл генпрокурора) тільки з'явилося, і я офіційних документів не бачив, у нас у відомстві йде зараз нарада. Тому, я думаю, що найближчим часом буде прийняте рішення, але поки про рішення керівництва я не знаю".

Відповідаючи на питання, чи може бути прийнята пропозиція німецької сторони про лікування Тимошенко в Німеччині, Андрушко заявив: "Пропонують лікувати багато країн. Рішення з цього питання поки немає, і я цю тему не обговорюю".

Сьогодні генпрокурор Віктор Пшонка дозволив лікування екс-прем'єра Юлії Тимошенко за межами Качанівської колонії.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1434
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація