Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Росії впав рівень довіри до уряду

Навіть церква втратила 10 пунктів.

Після виборів до Держдуми рейтинг російського уряду виявився найнижчим за останні п'ять років - 26%, згідно з опитуванням "Левада-центру".

При цьому довіра до Держдуми впала за рік з 40 до 22%, і навіть церква втратила 10 пунктів. Більше за інших росіяни довіряють президентові, але і його рейтинг впав – з 80 до 74%, повідомляють Ведомости.

Показники повертаються до тих, що були "до Криму", говорить заступник директора "Левада-центру" Олексій Гражданкін.

"Люди в ситуації обложеної фортеці готові якийсь час підтримувати те, що відбувається, але потім обмеження, в яких вони опинилися, починають позначатися на ставленні до системи влади загалом", - пояснив він.

За словами соціолога, також впав рівень довіри до церкви.

"Вступивши в суспільні конфлікти, церква втратила статус інституту, що перебуває "поза" і "над", стала сприйматися як частина владної вертикалі, і ставлення до неї змінюється так само", - зазначив Гражданкін.

Нагадаємо, у неділю, 18 вересня, у Росії відбулося голосування на виборах до нижньої палати парламенту – Державної думи. Москва вперше організувала вибори до свого парламенту на окупованих українських територіях – в Криму і Севастополі.

Україна відмовила Росії в організації виборів на своїй території. Відмова стосується і російських дипломатичних представництв – посольства і консульств.

Залиште свій коментар

Вибір редакції