УКРОП змінив статут і ухвалив резолюцію

Головний документ партії передбачає посилення ролі рядових партійців та механізми запобігання узурпації влади.

У Києві під час з'їзду партії "УКРОП" було ухвалено резолюцію, в якій патріотичні політичні сили закликають об'єднатися для розробки спільної стратегії дій.

Делегати констатують, що "поки нація боролася з агресором, стара номенклатурно-кумівська система відродилася в нових іпостасях. Прикриваючись патріотичною риторикою, під виглядом "реформ" представники цієї системи продовжують розкрадати країну й перетворювати її на недієздатну державу".

"Жодна вимога Революції гідності не виконана. Так звані виразники ідеалів Майдану, які зручно вмостилися у владних кріслах, копіюють поведінку представників старого режиму. І все це в умовах війни, про яку вони згадують тільки для отримання політичних дивідендів. Прикриваючись кредитами МВФ, нова влада встановлює тарифи з величезною корупційною складовою, непідйомні для більшості громадян. Людей заганяють у "пастку бідності", де вони думатимуть лише про виживання", - йдеться у заяві.

Також члени УКРОПу вважають, що урядовий проект державного бюджету на 2017 рік хочуть наповнювати за рахунок скасування пільг для сільського господарства та малого бізнесу, а також приватизації держвласності за копійки. "Центральна влада відмовляється від соціальних зобов'язань і перекладає їх на плечі місцевих бюджетів, які не зможуть подужати цю ношу. Найбільше від такої "економії" постраждають освіта, медицина, наука, інфраструктура – все те, без чого країна ніколи не стане конкурентоспроможною. Все це влада прикриває поняттям децентралізації", - наголошується у зверненні.

Також УКРОПівці переконані, що у переговорах щодо Донбасу влада не проявляє належної політичної волі. У партійців складається враження, що її мета – залишити все, як є. "Системну роботу в міжнародних інституціях більшість наших політиків підміняє гучними заявами, в той час як не припиняється незаконна торгівля з так званими "ДНР" та "ЛНР", процвітає корупція, розкрадання та безлад. Отже, якщо "залишити все, як є", окуповані райони Донбасу ми втратимо назавжди, а небезпека захоплення інших українських територій лише зростатиме", - заявили в партії.

Таким чином, українське суспільство поринає в розчарування й апатію, а некомпетентність і безвідповідальність можновладців можуть позбавити державу шансу на вільне і благополучне майбутнє. "Якщо не запропонувати альтернативу сьогодні, завтра ми запізнимося назавжди", - закликають в УКРОПі.

Крім того, на з'їзді було ухвалено статут, який передбачає посилення ролі рядових партійців, соціальні ліфти, механізми запобігання узурпації влади та процедуру внутрішньопартійних праймеріз. "Новий статут УКРОПу дозволить будувати партію за принципом "знизу – вгору", підсилити роль партійців в управлінні партією", – наголосили в президії політради.

Відтепер свого кандидата на відповідну посаду зможе висунути будь-яка обласна організація партії. Окрім того, право очолити політсилу отримали й самовисуванці. "Кандидатом на посаду голови партії може бути громадянин України, який досяг віку 35 років, має вищу освіту, досвід державної, політичної або громадської роботи, вільно володіє державною мовою та є членом партії", – йдеться у Тимчасовому порядку обрання голови партії УКРОП.

Згідно з документом, після висування кандидати вестимуть виборчу кампанію, пропонуватимуть свою програму в областях, зустрічатимуться з партійцями. Планується, що найдостойнішого кандидата делегати оберуть шляхом таємного голосування на Х з'їзді партії. Голова партії здійснюватиме адміністративне керівництво та нестиме політичну відповідальність за партійну роботу.

Проект Статуту пройшов обговорення в усіх регіональних організаціях УКРОПу. Значна частина пропозицій, що прозвучали під час партійної дискусії, була врахована в остаточному варіанті документа.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: