Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Меджліс діяльність не припинятиме – Чубаров

Кримські татари переконані, що їх переслідуватимуть.

У Києві на Майдані Незалежності збиралися кримські татари, коли в Москві тривало судове засідання щодо заборони Меджлісу, йдеться в ТСН.16.45.

На невелику акцію протесту прийшли також українці, жителі окупованого півострова і просто небайдужі. Всі вони від початку не сумнівалися - рішення верховного суду Росії буде не на їхню користь. А це означає, що дві з половиною тисячі представників Меджлісу автоматично стають екстремістами. А під підозру російських спецслужб потрапляє будь-який кримський татарин.

"У них просто буде дозвіл хапати будь-кого і "шити", як кажуть на сленгу, йому участь в екстреміській організації", - переконана донька політв'язня Ільмі Умерова Айше Умерова.

Нині на окупованому півострові їх живе близько трьохсот тисяч. Попри незаконні рішення кремлівських судів, Меджліс діяльність не припинятиме.

"Працювали, працювати будемо. То наша земля. Всіх, хто не хоче вважати це своєю землею покидають Крим, кримські татари не покидають Крим", - каже голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

Залиште свій коментар

Вибір редакції