В Аргентині обрали нового президента

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В країні минулими вихідними закінчилися вибори.

За результатами президентських виборів в Аргентині переміг кандидат від опозиції лівоцентрист Альберто Фернандес.

Про це повідомляє ВВС.

Фернандес отримав понад 45% голосів, необхідних для перемоги, випередивши чинного президента, консерватора Маурісіо Макрі.

Макрі визнав поразку у неділю ввечері. Вітаючи свого політичного конкурента, він сказав, що запросив Фернандеса у президентський палац у понеділок, щоб обговорити упорядкований перехід влади. Своєю чергою Фернандес заявив, що співпрацюватиме з президентом, який залишає цю посаду, "усіма можливими способами".

Новообраний президент вступить на посаду 10 грудня.

Президентські вибори в Аргентині були проведені на фоні економічної кризи, в результаті якої третина населення країни опинилася у злиднях.

Нагадаємо, передвиборча гонка, спровокувала в країні різкі коливання національної валюти.  Курс аргентинського песо почав різко падати вже після 12 серпня праймеріз, на яких переміг лівоцентристський кандидат Альберто Фернандес 

Відео В Аргентині відбувся мітинг фермерів проти сільськогосподарської політики уряду

На протест пригнали трактори і принесли ящики з овочами та фруктами. Загалом у центрі Буенос-Айреса зібрались кілька тисяч людей. Головна вимога активістів - пільги на купівлю землі та отримання кредитів для ведення господарства. Фермери нарікають, що через недолугу політику влади їм доводиться піднімати ціни на власну продукцію. Відтак зменшується й кількість споживачів.

В Аргентині відбувся мітинг фермерів проти сільськогосподарської політики уряду

Залиште свій коментар

Вибір редакції