"Вони у мене бліді будуть!" Ляшко прибув на допит до НАБУ

"Вони у мене бліді будуть!" Ляшко прибув на допит до НАБУ

Фото: УНІАН

Він вважає відкрите проти нього провадження "помстою Порошенка".

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко прибув на допит НАБУ щодо його ймовірного незаконного збагачення. 

Про це він повідомив у Facebook.

"Прийшов зранку на допит у НАБУ. Усі провадження ГПУ і САП проти мене і моєї команди - помста Президента за нашу позицію. Чомусь проти Порошенка справи не порушують, хоча в інтернеті про нього стільки публікацій, що за них вже й розстріляти можна було, а не тільки провадження відкрити", - каже нардеп.

Ляшко впевнений, що жодна справа проти нього та його однодумців  нічим не закінчиться, "бо жодних правопорушень ми не вчиняли".

"А розовощокий Холодницький, який незаконно отримав з рук Порошенка звання генерала, рано чи пізно буде відповідати за виконання політичних замовлень. І замовники - теж. Вони у мене бліді будуть!", - наголосив лідер радикальної партії.

Нагадаємо, Спеціалізована антикорупційна прокуратура передала до Національного антикорупційного бюро провадження за підозрою у незаконному збагаченні народного депутата Олега Ляшка.

Раніше повідомлялося, що народний депутат від Радикальної партії Олег Ляшко купив будинок і дві земельні ділянки вартістю 15 мільйонів у смт Козин Київської області. Йдеться про будинок площею 550 кв.м. і дві земельні ділянки загальною площею 0,6 га. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація