"Вони у мене бліді будуть!" Ляшко прибув на допит до НАБУ

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Вони у мене бліді будуть!" Ляшко прибув на допит до НАБУ

УНІАН

Він вважає відкрите проти нього провадження "помстою Порошенка".

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко прибув на допит НАБУ щодо його ймовірного незаконного збагачення. 

Про це він повідомив у Facebook.

"Прийшов зранку на допит у НАБУ. Усі провадження ГПУ і САП проти мене і моєї команди - помста Президента за нашу позицію. Чомусь проти Порошенка справи не порушують, хоча в інтернеті про нього стільки публікацій, що за них вже й розстріляти можна було, а не тільки провадження відкрити", - каже нардеп.

Ляшко впевнений, що жодна справа проти нього та його однодумців  нічим не закінчиться, "бо жодних правопорушень ми не вчиняли".

"А розовощокий Холодницький, який незаконно отримав з рук Порошенка звання генерала, рано чи пізно буде відповідати за виконання політичних замовлень. І замовники - теж. Вони у мене бліді будуть!", - наголосив лідер радикальної партії.

Нагадаємо, Спеціалізована антикорупційна прокуратура передала до Національного антикорупційного бюро провадження за підозрою у незаконному збагаченні народного депутата Олега Ляшка.

Раніше повідомлялося, що народний депутат від Радикальної партії Олег Ляшко купив будинок і дві земельні ділянки вартістю 15 мільйонів у смт Козин Київської області. Йдеться про будинок площею 550 кв.м. і дві земельні ділянки загальною площею 0,6 га. 

Наступна публікація