Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Янукович "легалізував" скандальний закон про мови

Президент дав "зелене світло" скандальному закону про мовну політику України.

Президент Віктор Янукович підписав Закон №5029-VI "Про засади державної мовної політики".

Про це повідомили у прес-службі президента у середу, 8 серпня.

Читайте також: У мовному законі російську зробили у 9 разів "крутішою" за інші

Також Янукович доручив Кабміну утворити робочу групу із залученням громадськості, відомих діячів освіти, науки та мистецтв, провідних фахівців із мовних питань для розробки та внесення системних пропозицій з удосконалення законодавства щодо порядку застосування мов в Україні.

Як ідеться в дорученні, метою діяльності створюваної робочої групи є забезпечення всебічного розвитку і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя на всій території держави та подальше впровадження європейських стандартів у цій сфері.

У дорученні президента також йдеться про необхідність забезпечити невідкладне розроблення із залученням зазначеної робочої групи та затвердження Державної програми всебічного розвитку і функціонування української мови.

Нагадаємо, 3 липня Верховна рада ухвалила закон "Про засади державної мовної політики", що значно розширює сферу застосування російської мови. Більше того, на думку експертів, в ньому є "лазівки", завдяки яким російська може легко стати другою державною.

31 липня спікер Володимир Литвин, всупереч своїм попереднім заявами, все-таки підписав закон.

Залиште свій коментар

Вибір редакції