Янукович у Донецьку відкрив аеропорт та приймав подарунки

Дата публікації
Перегляди
2285
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Янукович у Донецьку відкрив аеропорт та приймав подарунки

Янукович відкрив донецький аеропорт

Президент жартома пройшов паспортний і прикордонний контроль у новому терміналі.

У понеділок, 14 травня Донецьк вітав президента Віктора Януковича "зачищеними" від транспорту вулицями, безліччю працівників міліції та біло-блакитними прапорами.

Янукович розпочав робочий візит із урочистого відкриття міжнародного аеропорту "Донецьк", якому дали ім'я Сергія Прокоф'єва, пише Газета.ua. Новий термінал має сім поверхів, п'ять посадочних телетрапів із перехідними галереями, він може обслужити до 10 млн пасажирів на рік, і відповідає вимогам УЄФА.

В аеровокзальний комплекс входить автостанція і триповерховий паркінг. Нова злітна смуга дозволяє приймати літаки різних типів за будь-якої погоди. У ході реконструкції була побудована найвища в Україні диспетчерська вишка - 45 м. Очікується, що з 1 серпня новий термінал почне приймати внутрішні рейси.

Президент оглянув будівлю терміналу, жартома пройшов паспортний і прикордонний контроль. Загалом Віктор Федорович залишився дуже задоволений роботою компанії "Альтком", яка здійснила реконструкцію. Хоча на території аеровокзалу все ще ведуться роботи і є ряд недоробок.

У ході реконструкції аеропорту була побудована найвища в Україні диспетчерська вишка - 45 м
З аеропорту президент вирушив в обласний перинатальний центр, а потім - на зустріч із так званим активом області, яка тривала більше двох годин.

Промову президента слухачі супроводжували схвальними оплесками. А після її закінчення керівники області привітали земляка з пам'ятною датою - рівно 15 років тому він був призначений губернатором Донеччини.

В якості подарунка голова Донецької ОДА Андрій Шишацький вручив Януковичу присвячений йому фільм "Шлях Президента" і спецвипуск комунальної газети "Життя". Спецвипуск був у вигляді буклету з іміджевими фото Віктора Януковича різних років, а також цитатами з його передвиборних програм.

Протягом усього візиту Віктор Федорович не припиняв посміхатися і говорити компліменти.

"Коли готувався візит, мені поклали на стіл дуже багато матеріалів про ті недоліки, які є в регіоні, але ми про це поговоримо у вузькому колі", - зазначив президент.

Президент жартома пройшов контролі у новому терміналі в Донецьку

Президент жартома пройшов контролі у новому терміналі в Донецьку

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2285
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація