Футболісти "Дніпра" - про яскраву перемогу над ПСВ

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Футболісти "Дніпра" - про яскраву перемогу над ПСВ

"Дніпро" починає з перемоги / facebook.com/fcdnipro

Руслан Ротань, Віталій Денісов і Віталій Мандзюк прокоментували перемогу над титулованим нідерландським клубом.

Футболісти дніпропетровського "Дніпра" поділилися емоціями після неочікуваної перемоги над нідерландським ПСВ у першому турі Ліги Європи.

Євген Коноплянка, півзахисник:

"Звичайно, емоції переповнюють, дуже щасливі, що такий рахунок. Ми дочекалися своїх моментів. Терпіння - перш за все. ПСВ володів ініціативою, але ми знайшли свої моменти і забили два голи. Виконали установку тренера і отримали плоди своєї роботи.

Ми перемогли найсильнішу команду групи? У кожного своя думка. Я вважаю, що з "Наполі" буде набагато важче. Будемо розбирати кожного суперника і ретельно готуватися до гри".

Руслан Ротань, півзахисник:

"Перед матчем усі ми хвилювалися. Звичайно, дуже хотілося не вдарити в бруд обличчям після повернення у Лігу Європи. Тому шалено радий, що у нас все вийшло, і команда влаштувала для вболівальників справжнє свято.

Тим більше, що грати довелося проти сильного титулованого клубу, що має багату історію. Можливо, комусь здалося, що голландці виглядали надто пасивно, але це їх проблеми. З'явилося відчуття, що вони ставилися до нас з якоюсь поблажливістю. Коли так - отримали по заслугах".

Віталій Денісов, захисник:

"Тренер перед грою дав нам чітку установку - що, кому і коли робити. Як мені здається, багато що із задуманого вдалося втілити в життя, і саме це стало запорукою підсумкового успіху. Хлопці добре контролювали м'яч, і в їх діях відчувався спокій.

Що до ПСВ, то голландці мене в якійсь мірі навіть засмутили. Очікував побачити у виконанні знаменитого клубу більш агресивний футбол. При всьому авторитеті гостей, ми налаштовувалися тільки на максимальний результат.

Природно, хотілося віддячити фанам, які заповнили "Дніпро-Арену" на 100 відсотків".

Віталій Мандзюк, захисник:

"Ми знали про сильні сторони ПСВ і дуже ретельно готувалися до цього поєдинку. Як відомо, голландський клуб сильний своїми флангами, і перекрити їм кисень на бічних лініях було одним з головних завдань. Вважаю, з ним впоратися вдалося, і це вкупі з грамотними діями в середині поля, з належним контролем м'яча забезпечило нам перемогу. Ми звели до мінімуму небезпеку біля наших воріт і разом з тим зуміли реалізувати свої моменти. Як говориться, рахунок на табло.

Запропонуй мені перед грою нічию, я б не погодився. Ми так довго йшли до Ліги Європи не для того, щоб пасувати перед грандами. Та й фантастична підтримка стадіону не давала нам розслабитися, за що вболівальникам величезне спасибі.

Ми раді набраним трьом очкам, однак тепер пора вже думати про наступні матчі. Не схильний міркувати про фаворитів і аутсайдерів нашої групи. Ми прагнемо показувати якісний футбол, і добре, що у нас це виходить".

Наступна публікація