Підсумки п'ятого туру групового етапу Ліги Європи.
Завершено 5-й тур Ліги Європи, за підсумками якого вже відомо 22 учасники 1/16 фіналу.
Харківський "Металіст" ще у 4-му турі гарантував собі євровесну, а у матчі з "Байєром" виграв групу, обігравши "аптекарів" з рахунком 2:0.
"Дніпро" переміг ПСВ у Ейндховені і також забронював за собою перше місце у групі.
Крім "Металіста" і "Дніпра" у 1/16 фіналу вийшли англійський "Ньюкасл Юнайтед", бельгійський "Генк", іспанські "Атлетіко" і "Леванте", німецькі "Байєр", "Боруссія" (Менхенгладбах) і "Ганновер", італійські "Інтер", "Лаціо" та "Наполі", російські "Рубін" і "Анжи", французькі "Бордо" і "Олімпік" Ліон, чеські "Вікторія" і "Спарта", турецький "Галатасарай".
У заключному турі визначаться останні учасники плей-офф в групах: А ("Ліверпуль" або "Янг Бойз"), E ("Стяуа", "Штуттгарт" і "Копенгаген" - 2 путівки), G ("Базель" чи "Відеотон") і J ("Тоттенхем Хотспур" або "Панатінаїкос").
Крім того, є три клуби, які потрапили у 1/16 фіналу з Ліги чемпіонів - це київське "Динамо", грецький "Олімпіакос" і білоруське БАТЕ. Ще п'ять визначаться у матчах 5-го туру.
Зазначимо, що після п'яти турів немає команд, які виграли б усі матчі в групі. По 13 очок з 15-ти набрали "Фенербахче", ліонський "Олімпік", "Рубін" і "Металіст". Досі без очок залишається лише австрійський "Рапід".
ЛІГА ЄВРОПИ. Груповий турнір. 5 тур
Четвер, 22 листопада | |||||
ГРУПА А | |||||
Москва. "Локомотив". Арбітр: Серж Гюм'єнні (Бельгія) | |||||
АНЖИ Махачкала, Росія | УДІНЕЗЕ Удіне, Італія | 2:0 | ВІДЕО | ||
Ліверпуль. "Енфілд". Арбітр: Алон Єфет (Ізраїль) | |||||
ЛІВЕРПУЛЬ Англія | ЯНГ БОЙЗ Берн, Швейцарія | 2:2 | ВІДЕО | ||
ГРУПА B | |||||
Коїмбра. "Сідаде-де-Коїмбра". Арбітр: Марцин Борскі (Польща) | |||||
АКАДЕМІКА Коїмбра, Португалія | ВІКТОРІЯ Пльзень, Чехія | 1:1 | ВІДЕО | ||
Мадрид. "Вісенте Кальдерон". Арбітр: Мартін Ханссон (Швеція) | |||||
АТЛЕТІКО Мадрид, Іспанія | ХАПОЕЛЬ Тель-Авів, Ізраїль | 1:0 | ВІДЕО | ||
ГРУПА C | |||||
Марсель. "Велодром". Арбітр: Мартін Аткінсон (Англія) | |||||
ОЛІМПІК Марсель, Франція | ФЕНЕРБАХЧЕ Стамбул, Туреччина | 0:1 | ВІДЕО | ||
Менхенгладбах. "Боруссія-Парк". Арбітр: Боббі Медден (Шотландія) | |||||
БОРУССІЯ Менхенгладбах, Німеччина | АЕЛ Лімассол, Кіпр | 2:0 | ВІДЕО | ||
ГРУПА D | |||||
Брюгге. "Ян Брейдель". Арбітр: Флоріан Майєр (Німеччина) | |||||
БРЮГГЕ Бельгія | БОРДО Франція | 1:2 | ВІДЕО | ||
Ньюкасл-апон-Тайн. "Сент-Джеймс Парк". Арбітр: Данні Маккелі (Нідерланди) | |||||
НЬЮКАСЛ ЮНАЙТЕД Англія | МАРІТІМУ Фуншал, Португалія | 1:1 | ВІДЕО | ||
ГРУПА E | |||||
Мольде. "Мольде". Арбітр: Майкл Олівер (Англія) | |||||
МОЛЬДЕ Норвегія | КОПЕНГАГЕН Данія | 1:2 | ВІДЕО | ||
Бухарест. "Націонал". Арбітр: Міхаіл Кукулакіс (Греція) | |||||
СТЯУА Бухарест, Румунія | ШТУТТГАРТ Німеччина | 1:5 | ВІДЕО | ||
ГРУПА F | |||||
Стокгольм. "Росунда". Арбітр: Овідіу Алін Хецеган (Румунія) | |||||
АІК Стокгольм, Швеція | НАПОЛІ Неаполь, Італія | 1:2 | ВІДЕО | ||
Ейндховен. "Філіпс-Арена". Арбітр: Карлос Гомес (Іспанія) | |||||
ПСВ Ейндховен, Нідерланди | ДНІПРО Дніпропетровськ, Україна | 1:2 | ВІДЕО | ||
ГРУПА G | |||||
Базель. "Санкт-Якоб Парк". Арбітр: Паоло Валері (Італія) | |||||
БАЗЕЛЬ Швейцарія | СПОРТИНГ Лісабон, Португалія | 3:0 | ВІДЕО | ||
Секешфехервар. "Шоштої". Арбітр: Ліран Ліані (Ізраїль) | |||||
ВІДЕОТОН Секешфехервар, Угорщина | ГЕНК Бельгія | 0:1 | ВІДЕО | ||
ГРУПА H | |||||
Баку. "Тофік Бахрамов". Арбітр: Саймон Лі Еванс (Уельс) | |||||
НЕФТЧІ Баку, Азербайджан | ПАРТИЗАН Бєлград, Сербія | 1:1 | ВІДЕО | ||
Казань. "Центральний". Арбітр: Томмі Шервен (Норвегія) | |||||
РУБІН Казань, Росія | ІНТЕР Мілан, Італія | 3:0 | ВІДЕО | ||
ГРУПА I | |||||
Хайфа. "Кір'ят-Еліазер". Арбітр: Рене Айснер (Австрія) | |||||
ХАПОЕЛЬ Кірьят-Шмона, Ізраїль | АТЛЕТІК Більбао, Іспанія | перенесено | |||
Прага. "Лєтна". Арбітр: Тасос Какос (Греція) | |||||
СПАРТА Прага, Чехія | ОЛІМПІК Ліон, Франція | 1:1 | ВІДЕО | ||
ГРУПА J | |||||
Рим. "Стадіо Олімпіко". Арбітр: Фернандо Тейшейра (Іспанія) | |||||
ЛАЦІО Рим, Італія | ТОТТЕНХЕМ ХОТСПУР Лондон, Англія | 0:0 | ВІДЕО | ||
Афіни. "Спіро Луїс". Арбітр: Лоран Дюамель (Франція) | |||||
ПАНАТІНАЇКОС Афіни, Греція | МАРІБОР Словенія | 1:0 | ВІДЕО | ||
ГРУПА K | |||||
Тронхейм. "Леркендаль". Арбітр: Гедімінас Мажейка (Литва) | |||||
РУСЕНБОРГ Тронхейм, Норвегія | РАПІД Відень, Австрія | 3:2 | ВІДЕО | ||
Харків. ОСК "Металіст". Арбітр: Крістіан Балаж (Румунія) | |||||
МЕТАЛІСТ Харків, Україна | БАЙЄР Леверкузен, Німеччина | 2:0 | ВІДЕО | ||
ГРУПА L | |||||
Ганновер. "Ганновер Арена". Арбітр: Олексій Кульбаков (Білорусь) | |||||
ГАННОВЕР Німеччина | ТВЕНТЕ Енсхеде, Нідерланди | 0:0 | ВІДЕО | ||
Хельсінборг. "Олімпія". Арбітр: Алан Келлі (Ірландія) | |||||
ХЕЛЬСІНБОРГ Швеція | ЛЕВАНТЕ Валенсія, Іспанія | 1:3 | ВІДЕО |
Дивіться також: