ЛЄ-2016/17

Фінал

Матч Аякс – Манчестер Юнайтед (21:45, 24.05.17)
Матч
Аякс
Аякс
0
Манчестер Юнайтед
Манчестер Юнайтед
2
Час старту матчу

1/2 фіналу
(Матчі відповіді)

Матч Манчестер Юнайтед – Сельта (22:05, 11.05.17)
Матч
Манчестер Юнайтед
Манчестер Юнайтед
1
Сельта
Сельта
1
Час старту матчу
Матч Олімпік Ліон – Аякс (22:05, 11.05.17)
Матч
Олімпік Ліон
Олімпік Ліон
3
Аякс
Аякс
1
Час старту матчу

1/2 фіналу
(Перші матчі)

Матч Аякс – Олімпік Ліон (19:45, 03.05.17)
Матч
Аякс
Аякс
4
Олімпік Ліон
Олімпік Ліон
1
Час старту матчу
Матч Сельта – Манчестер Юнайтед (22:05, 04.05.17)
Матч
Сельта
Сельта
0
Манчестер Юнайтед
Манчестер Юнайтед
1
Час старту матчу

1/4 фіналу
(Матчі відповіді)

Матч Бешикташ – Олімпік Ліон (22:05, 20.04.17)
Матч
Бешикташ
Бешикташ
2
Олімпік Ліон
Олімпік Ліон
1
Час старту матчу
Матч Шальке – Аякс (22:05, 20.04.17)
Матч
Шальке
Шальке
3
Аякс
Аякс
2
Час старту матчу
Матч Генк – Сельта (22:05, 20.04.17)
Матч
Генк
Генк
1
Сельта
Сельта
1
Час старту матчу
Матч Манчестер Юнайтед – Андерлехт Брюссель (22:05, 20.04.17)
Матч
Манчестер Юнайтед
Манчестер Юнайтед
2
Андерлехт Брюссель
Андерлехт Брюссель
1
Час старту матчу

1/4 фіналу
(Перші матчі)

Матч Олімпік Ліон – Бешикташ (22:05, 13.04.17)
Матч
Олімпік Ліон
Олімпік Ліон
2
Бешикташ
Бешикташ
1
Час старту матчу
Матч Аякс – Шальке (22:05, 13.04.17)
Матч
Аякс
Аякс
2
Шальке
Шальке
0
Час старту матчу
Матч Сельта – Генк (22:05, 13.04.17)
Матч
Сельта
Сельта
3
Генк
Генк
2
Час старту матчу
Матч Андерлехт Брюссель – Манчестер Юнайтед (22:05, 13.04.17)
Матч
Андерлехт Брюссель
Андерлехт Брюссель
1
Манчестер Юнайтед
Манчестер Юнайтед
1
Час старту матчу

1/8 фіналу
(Матчі відповіді)

Матч Генк – Гент (20:00, 16.03.17)
Матч
Генк
Генк
1
Гент
Гент
1
Час старту матчу
Матч Бешикташ – Олімпіакос Пірей (20:00, 16.03.17)
Матч
Бешикташ
Бешикташ
4
Олімпіакос Пірей
Олімпіакос Пірей
1
Час старту матчу
Матч Краснодар – Сельта (20:00, 16.03.17)
Матч
Краснодар
Краснодар
0
Сельта
Сельта
2
Час старту матчу
Матч Аякс – Копенгаген (22:05, 16.03.17)
Матч
Аякс
Аякс
2
Копенгаген
Копенгаген
0
Час старту матчу
Матч Манчестер Юнайтед – Ростов ФК (22:05, 16.03.17)
Матч
Манчестер Юнайтед
Манчестер Юнайтед
1
Ростов ФК
Ростов ФК
0
Час старту матчу
Матч Рома – Олімпік Ліон (22:05, 16.03.17)
Матч
Рома
Рома
2
Олімпік Ліон
Олімпік Ліон
1
Час старту матчу
Матч Боруссія Менхенгладбах – Шальке (22:05, 16.03.17)
Матч
Боруссія Менхенгладбах
Боруссія Менхенгладбах
2
Шальке
Шальке
2
Час старту матчу
Матч Андерлехт Брюссель – АПОЕЛ (22:05, 16.03.17)
Матч
Андерлехт Брюссель
Андерлехт Брюссель
1
АПОЕЛ
АПОЕЛ
0
Час старту матчу

1/8 фіналу
(Перші матчі)

Матч Копенгаген – Аякс (20:00, 09.03.17)
Матч
Копенгаген
Копенгаген
2
Аякс
Аякс
1
Час старту матчу
Матч Ростов ФК – Манчестер Юнайтед (20:00, 09.03.17)
Матч
Ростов ФК
Ростов ФК
1
Манчестер Юнайтед
Манчестер Юнайтед
1
Час старту матчу
Матч АПОЕЛ – Андерлехт Брюссель (20:00, 09.03.17)
Матч
АПОЕЛ
АПОЕЛ
0
Андерлехт Брюссель
Андерлехт Брюссель
1
Час старту матчу
Матч Гент – Генк (22:05, 09.03.17)
Матч
Гент
Гент
2
Генк
Генк
5
Час старту матчу
Матч Олімпіакос Пірей – Бешикташ (22:05, 09.03.17)
Матч
Олімпіакос Пірей
Олімпіакос Пірей
1
Бешикташ
Бешикташ
1
Час старту матчу
Матч Олімпік Ліон – Рома (22:05, 09.03.17)
Матч
Олімпік Ліон
Олімпік Ліон
4
Рома
Рома
2
Час старту матчу
Матч Шальке – Боруссія Менхенгладбах (22:05, 09.03.17)
Матч
Шальке
Шальке
1
Боруссія Менхенгладбах
Боруссія Менхенгладбах
1
Час старту матчу
Матч Сельта – Краснодар (22:05, 09.03.17)
Матч
Сельта
Сельта
2
Краснодар
Краснодар
1
Час старту матчу

1/16 фіналу
(Матчі відповіді)

Матч Генк – Астра Джурджу (22:05, 23.02.17)
Матч
Генк
Генк
1
Астра Джурджу
Астра Джурджу
0
Час старту матчу
Матч Сент-Етьєн – Манчестер Юнайтед (19:00, 22.02.17)
Матч
Сент-Етьєн
Сент-Етьєн
0
Манчестер Юнайтед
Манчестер Юнайтед
1
Час старту матчу
Матч Копенгаген – Лудогорець (22:05, 23.02.17)
Матч
Копенгаген
Копенгаген
0
Лудогорець
Лудогорець
0
Час старту матчу
Матч Шахтар Донецьк – Сельта (22:05, 23.02.17)
Матч
Шахтар Донецьк
Шахтар Донецьк
0
Сельта
Сельта
2
Час старту матчу
Матч Тоттенхем – Гент (22:05, 23.02.17)
Матч
Тоттенхем
Тоттенхем
2
Гент
Гент
2
Час старту матчу
Матч Спарта Прага – Ростов ФК (22:05, 23.02.17)
Матч
Спарта Прага
Спарта Прага
1
Ростов ФК
Ростов ФК
1
Час старту матчу
Матч Фіорентина – Боруссія Менхенгладбах (22:05, 23.02.17)
Матч
Фіорентина
Фіорентина
2
Боруссія Менхенгладбах
Боруссія Менхенгладбах
4
Час старту матчу
Матч Олімпік Ліон – АЗ Алкмаар (22:05, 23.02.17)
Матч
Олімпік Ліон
Олімпік Ліон
7
АЗ Алкмаар
АЗ Алкмаар
1
Час старту матчу
Матч АПОЕЛ – Атлетик Більбао (20:00, 23.02.17)
Матч
АПОЕЛ
АПОЕЛ
2
Атлетик Більбао
Атлетик Більбао
0
Час старту матчу
Матч Аякс – Легія Варшава (20:00, 23.02.17)
Матч
Аякс
Аякс
1
Легія Варшава
Легія Варшава
0
Час старту матчу
Матч Зеніт – Андерлехт Брюссель (20:00, 23.02.17)
Матч
Зеніт
Зеніт
3
Андерлехт Брюссель
Андерлехт Брюссель
1
Час старту матчу
Матч Рома – Вільярреал (20:00, 23.02.17)
Матч
Рома
Рома
0
Вільярреал
Вільярреал
1
Час старту матчу
Матч Бешикташ – Хапоель Беер-Шева (20:00, 23.02.17)
Матч
Бешикташ
Бешикташ
2
Хапоель Беер-Шева
Хапоель Беер-Шева
1
Час старту матчу
Матч Шальке – ПАОК (19:00, 22.02.17)
Матч
Шальке
Шальке
1
ПАОК
ПАОК
1
Час старту матчу
Матч Османлиспор Анкара – Олімпіакос Пірей (18:00, 23.02.17)
Матч
Османлиспор Анкара
Османлиспор Анкара
0
Олімпіакос Пірей
Олімпіакос Пірей
3
Час старту матчу
Матч Фенербахче – Краснодар (19:00, 22.02.17)
Матч
Фенербахче
Фенербахче
1
Краснодар
Краснодар
1
Час старту матчу

1/16 фіналу
(Перші матчі)

Матч АЗ Алкмаар – Олімпік Ліон (20:00, 16.02.17)
Матч
АЗ Алкмаар
АЗ Алкмаар
1
Олімпік Ліон
Олімпік Ліон
4
Час старту матчу
Матч Атлетик Більбао – АПОЕЛ (22:05, 16.02.17)
Матч
Атлетик Більбао
Атлетик Більбао
3
АПОЕЛ
АПОЕЛ
2
Час старту матчу
Матч Легія Варшава – Аякс (22:05, 16.02.17)
Матч
Легія Варшава
Легія Варшава
0
Аякс
Аякс
0
Час старту матчу
Матч Андерлехт Брюссель – Зеніт (22:05, 16.02.17)
Матч
Андерлехт Брюссель
Андерлехт Брюссель
2
Зеніт
Зеніт
0
Час старту матчу
Матч Манчестер Юнайтед – Сент-Етьєн (22:05, 16.02.17)
Матч
Манчестер Юнайтед
Манчестер Юнайтед
3
Сент-Етьєн
Сент-Етьєн
0
Час старту матчу
Матч Вільярреал – Рома (22:05, 16.02.17)
Матч
Вільярреал
Вільярреал
0
Рома
Рома
4
Час старту матчу
Матч Хапоель Беер-Шева – Бешикташ (22:05, 16.02.17)
Матч
Хапоель Беер-Шева
Хапоель Беер-Шева
1
Бешикташ
Бешикташ
3
Час старту матчу
Матч ПАОК – Шальке (22:05, 16.02.17)
Матч
ПАОК
ПАОК
0
Шальке
Шальке
3
Час старту матчу
Матч Астра Джурджу – Генк (20:00, 16.02.17)
Матч
Астра Джурджу
Астра Джурджу
2
Генк
Генк
2
Час старту матчу
Матч Лудогорець – Копенгаген (20:00, 16.02.17)
Матч
Лудогорець
Лудогорець
1
Копенгаген
Копенгаген
2
Час старту матчу
Матч Сельта – Шахтар Донецьк (20:00, 16.02.17)
Матч
Сельта
Сельта
0
Шахтар Донецьк
Шахтар Донецьк
1
Час старту матчу
Матч Олімпіакос Пірей – Османлиспор Анкара (20:00, 16.02.17)
Матч
Олімпіакос Пірей
Олімпіакос Пірей
0
Османлиспор Анкара
Османлиспор Анкара
0
Час старту матчу
Матч Гент – Тоттенхем (20:00, 16.02.17)
Матч
Гент
Гент
1
Тоттенхем
Тоттенхем
0
Час старту матчу
Матч Ростов ФК – Спарта Прага (20:00, 16.02.17)
Матч
Ростов ФК
Ростов ФК
4
Спарта Прага
Спарта Прага
0
Час старту матчу
Матч Боруссія Менхенгладбах – Фіорентина (20:00, 16.02.17)
Матч
Боруссія Менхенгладбах
Боруссія Менхенгладбах
0
Фіорентина
Фіорентина
1
Час старту матчу
Матч Краснодар – Фенербахче (18:00, 16.02.17)
Матч
Краснодар
Краснодар
1
Фенербахче
Фенербахче
0
Час старту матчу

Тур 6/6

Матч Карабах – Фіорентина (18:00, 08.12.16)
Матч
Карабах
Карабах
1
Фіорентина
Фіорентина
2
Час старту матчу
Матч ПАОК – Слован Ліберець (18:00, 08.12.16)
Матч
ПАОК
ПАОК
2
Слован Ліберець
Слован Ліберець
0
Час старту матчу
Матч Вільярреал – Стяуа (18:00, 08.12.16)
Матч
Вільярреал
Вільярреал
2
Стяуа
Стяуа
1
Час старту матчу
Матч Брага – Шахтар Донецьк (18:00, 08.12.16)
Матч
Брага
Брага
2
Шахтар Донецьк
Шахтар Донецьк
4
Час старту матчу
Матч Коньяспор – Гент (18:00, 08.12.16)
Матч
Коньяспор
Коньяспор
0
Гент
Гент
1
Час старту матчу
Матч Османлиспор Анкара – Цюрих (18:00, 08.12.16)
Матч
Османлиспор Анкара
Османлиспор Анкара
2
Цюрих
Цюрих
0
Час старту матчу
Матч Майнц – Габала ФК (20:00, 08.12.16)
Матч
Майнц
Майнц
2
Габала ФК
Габала ФК
0
Час старту матчу
Матч Андерлехт Брюссель – Сент-Етьєн (20:00, 08.12.16)
Матч
Андерлехт Брюссель
Андерлехт Брюссель
2
Сент-Етьєн
Сент-Етьєн
3
Час старту матчу
Матч Феєноорд – Фенербахче (20:00, 08.12.16)
Матч
Феєноорд
Феєноорд
0
Фенербахче
Фенербахче
1
Час старту матчу
Матч Зоря Луганськ – Манчестер Юнайтед (20:00, 08.12.16)
Матч
Зоря Луганськ
Зоря Луганськ
0
Манчестер Юнайтед
Манчестер Юнайтед
2
Час старту матчу
Матч Янг Бойз – Астана (20:00, 08.12.16)
Матч
Янг Бойз
Янг Бойз
3
Астана
Астана
0
Час старту матчу
Матч Рапід Відень – Атлетик Більбао (20:00, 08.12.16)
Матч
Рапід Відень
Рапід Відень
1
Атлетик Більбао
Атлетик Більбао
1
Час старту матчу
Матч АПОЕЛ – Олімпіакос Пірей (20:00, 08.12.16)
Матч
АПОЕЛ
АПОЕЛ
2
Олімпіакос Пірей
Олімпіакос Пірей
0
Час старту матчу
Матч Астра Джурджу – Рома (20:00, 08.12.16)
Матч
Астра Джурджу
Астра Джурджу
0
Рома
Рома
0
Час старту матчу
Матч Вікторія Пльзень – Аустрія Відень (20:00, 08.12.16)
Матч
Вікторія Пльзень
Вікторія Пльзень
3
Аустрія Відень
Аустрія Відень
2
Час старту матчу
Матч Маккабі Тель-Авів – Дандолк (20:00, 08.12.16)
Матч
Маккабі Тель-Авів
Маккабі Тель-Авів
2
Дандолк
Дандолк
1
Час старту матчу
Матч АЗ Алкмаар – Зеніт (20:00, 08.12.16)
Матч
АЗ Алкмаар
АЗ Алкмаар
3
Зеніт
Зеніт
2
Час старту матчу
Матч Стандард Льєж – Аякс (22:05, 08.12.16)
Матч
Стандард Льєж
Стандард Льєж
1
Аякс
Аякс
1
Час старту матчу
Матч Зальцбург – Шальке (22:05, 08.12.16)
Матч
Зальцбург
Зальцбург
2
Шальке
Шальке
0
Час старту матчу
Матч Ніцца – Краснодар (22:05, 08.12.16)
Матч
Ніцца
Ніцца
2
Краснодар
Краснодар
1
Час старту матчу
Матч Інтер Мілан – Спарта Прага (22:05, 08.12.16)
Матч
Інтер Мілан
Інтер Мілан
2
Спарта Прага
Спарта Прага
1
Час старту матчу
Матч Саутгемптон – Хапоель Беер-Шева (22:05, 08.12.16)
Матч
Саутгемптон
Саутгемптон
1
Хапоель Беер-Шева
Хапоель Беер-Шева
1
Час старту матчу
Матч Панатінаїкос Афіни – Сельта (22:05, 08.12.16)
Матч
Панатінаїкос Афіни
Панатінаїкос Афіни
0
Сельта
Сельта
2
Час старту матчу
Матч Сассуоло – Генк (12:30, 09.12.16)
Матч
Сассуоло
Сассуоло
0
Генк
Генк
2
Час старту матчу

Група A

КомандаІВНПЗМПМРМО
Фенербахче
Фенербахче
641186+213
Манчестер Юнайтед
Манчестер Юнайтед
6402124+812
Феєноорд
Феєноорд
621337-47
Зоря Луганськ
Зоря Луганськ
602428-62

Група B

КомандаІВНПЗМПМРМО
АПОЕЛ
АПОЕЛ
640286+212
Янг Бойз
Янг Бойз
622274+38
Олімпіакос Пірей
Олімпіакос Пірей
622276+18
Астана
Астана
6123511-65

Група C

КомандаІВНПЗМПМРМО
Сент-Етьєн
Сент-Етьєн
633085+312
Андерлехт Брюссель
Андерлехт Брюссель
6321168+811
Майнц
Майнц
6231810-29
Габала ФК
Габала ФК
6006514-90

Група D

КомандаІВНПЗМПМРМО
Зеніт
Зеніт
6501178+915
АЗ Алкмаар
АЗ Алкмаар
6222610-48
Маккабі Тель-Авів
Маккабі Тель-Авів
621379-27
Дандолк
Дандолк
611458-34

Група E

КомандаІВНПЗМПМРМО
Рома
Рома
6330167+912
Астра Джурджу
Астра Джурджу
6222710-38
Вікторія Пльзень
Вікторія Пльзень
6132710-36
Аустрія Відень
Аустрія Відень
61231114-35

Група F

КомандаІВНПЗМПМРМО
Генк
Генк
6402139+412
Атлетик Більбао
Атлетик Більбао
63121011-110
Рапід Відень
Рапід Відень
613278-16
Сассуоло
Сассуоло
6123911-25

Група G

КомандаІВНПЗМПМРМО
Аякс
Аякс
6420116+514
Сельта
Сельта
6231107+39
Стандард Льєж
Стандард Льєж
614186+27
Панатінаїкос Афіни
Панатінаїкос Афіни
6015313-101

Група H

КомандаІВНПЗМПМРМО
Шахтар Донецьк
Шахтар Донецьк
6600215+1618
Гент
Гент
6222913-48
Брага
Брага
6132911-26
Коньяспор
Коньяспор
6015212-101

Група I

КомандаІВНПЗМПМРМО
Шальке
Шальке
650193+615
Краснодар
Краснодар
630387+19
Зальцбург
Зальцбург
620456-16
Ніцца
Ніцца
6204511-66

Група J

КомандаІВНПЗМПМРМО
Фіорентина
Фіорентина
6411156+913
ПАОК
ПАОК
631276+110
Карабах
Карабах
6213712-57
Слован Ліберець
Слован Ліберець
6114712-54

Група K

КомандаІВНПЗМПМРМО
Спарта Прага
Спарта Прага
640286+212
Саутгемптон
Саутгемптон
622264+28
Хапоель Беер-Шева
Хапоель Беер-Шева
62226608
Інтер Мілан
Інтер Мілан
6204711-46

Група L

КомандаІВНПЗМПМРМО
Османлиспор Анкара
Османлиспор Анкара
6312107+310
Вільярреал
Вільярреал
51317706
Цюрих
Цюрих
513145-16
Стяуа
Стяуа
613257-26

Бомбардири

ПозиціяГравецьКомандаІЗМЗП
1
Бразилія
Джуліано
ФК Зеніт
Зеніт
880
2
Боснія та Герцеговина
Едін Джеко
ФК Рома
Рома
980
3
Іспанія
Аріц Адуріс
ФК Атлетик Більбао
Атлетик Більбао
673
4
Вірменія
Генріх Мхітарян
ФК Манчестер Юнайтед
Манчестер Юнайтед
1160
5
Франція
Александр Ляказетт
ФК Олімпік Ліон
Олімпік Ліон
861
6
Данія
Каспер Дольберг
ФК Аякс
Аякс
1361
7
Хорватія
Нікола Калініч
ФК Фіорентина
Фіорентина
750
8
Польща
Лукаш Теодорчик
ФК Андерлехт Брюссель
Андерлехт Брюссель
1150
9
Іспанія
Яго Аспас
ФК Сельта
Сельта
1250
10
Франція
Гійом Оаро
ФК Янг Бойз
Янг Бойз
451

В тренді