ЛЄ-2022/23

Тур 2/2

Матч Карабах – Нант (19:45, 15.09.22)
Матч
Карабах
Карабах
3
Нант
Нант
0
Час старту матчу
Матч Мітьюлланд – Лаціо (19:45, 15.09.22)
Матч
Мітьюлланд
Мітьюлланд
5
Лаціо
Лаціо
1
Час старту матчу
Матч Монако – Ференцварош (19:45, 15.09.22)
Матч
Монако
Монако
0
Ференцварош
Ференцварош
1
Час старту матчу
Матч Олімпіакос Пірей – Фрайбург (19:45, 15.09.22)
Матч
Олімпіакос Пірей
Олімпіакос Пірей
0
Фрайбург
Фрайбург
3
Час старту матчу
Матч Реал Сосьєдад – Омонія (19:45, 15.09.22)
Матч
Реал Сосьєдад
Реал Сосьєдад
2
Омонія
Омонія
1
Час старту матчу
Матч Трабзонспор – Црвена Звезда (19:45, 15.09.22)
Матч
Трабзонспор
Трабзонспор
2
Црвена Звезда
Црвена Звезда
1
Час старту матчу
Матч Феєноорд – Штурм Грац (19:45, 15.09.22)
Матч
Феєноорд
Феєноорд
6
Штурм Грац
Штурм Грац
0
Час старту матчу
Матч Шериф – Манчестер Юнайтед (19:45, 15.09.22)
Матч
Шериф
Шериф
0
Манчестер Юнайтед
Манчестер Юнайтед
2
Час старту матчу
Матч Бетіс – Лудогорець (22:00, 15.09.22)
Матч
Бетіс
Бетіс
3
Лудогорець
Лудогорець
2
Час старту матчу
Матч Брага – Уніон Берлін (22:00, 15.09.22)
Матч
Брага
Брага
1
Уніон Берлін
Уніон Берлін
0
Час старту матчу
Матч Буде-Глімт – Цюрих (22:00, 15.09.22)
Матч
Буде-Глімт
Буде-Глімт
2
Цюрих
Цюрих
1
Час старту матчу
Матч Динамо Київ – АЕК Ларнака (22:00, 15.09.22)
Матч
Динамо Київ
Динамо Київ
0
АЕК Ларнака
АЕК Ларнака
1
Час старту матчу
Матч Ренн – Фенербахче (22:00, 15.09.22)
Матч
Ренн
Ренн
2
Фенербахче
Фенербахче
2
Час старту матчу
Матч Рома – ХІК (22:00, 15.09.22)
Матч
Рома
Рома
3
ХІК
ХІК
0
Час старту матчу
Матч Юніон Сент-Жіллуаз – Мальме (22:00, 15.09.22)
Матч
Юніон Сент-Жіллуаз
Юніон Сент-Жіллуаз
3
Мальме
Мальме
2
Час старту матчу

Група A

КомандаІВНПЗМПМРМО
Буде-Глімт
Буде-Глімт
211032+14
Арсенал Лондон
Арсенал Лондон
110021+13
ПСВ Ейндховен
ПСВ Ейндховен
10101101
Цюрих
Цюрих
200224-20

Група B

КомандаІВНПЗМПМРМО
Фенербахче
Фенербахче
211043+14
Ренн
Ренн
211043+14
АЕК Ларнака
АЕК Ларнака
21012203
Динамо Київ
Динамо Київ
200213-20

Група C

КомандаІВНПЗМПМРМО
Бетіс
Бетіс
220052+36
Рома
Рома
210142+23
Лудогорець
Лудогорець
21014403
ХІК
ХІК
200205-50

Група D

КомандаІВНПЗМПМРМО
Брага
Брага
220030+36
Юніон Сент-Жіллуаз
Юніон Сент-Жіллуаз
220042+26
Уніон Берлін
Уніон Берлін
200202-20
Мальме
Мальме
200225-30

Група E

КомандаІВНПЗМПМРМО
Реал Сосьєдад
Реал Сосьєдад
220031+26
Шериф
Шериф
210132+13
Манчестер Юнайтед
Манчестер Юнайтед
210121+13
Омонія
Омонія
200215-40

Група F

КомандаІВНПЗМПМРМО
Феєноорд
Феєноорд
210184+43
Мітьюлланд
Мітьюлланд
210152+33
Лаціо
Лаціо
210157-23
Штурм Грац
Штурм Грац
210116-53

Група G

КомандаІВНПЗМПМРМО
Фрайбург
Фрайбург
220051+46
Карабах
Карабах
210142+23
Нант
Нант
210124-23
Олімпіакос Пірей
Олімпіакос Пірей
200215-40

Група H

КомандаІВНПЗМПМРМО
Ференцварош
Ференцварош
220042+26
Трабзонспор
Трабзонспор
21014403
Монако
Монако
21011103
Црвена Звезда
Црвена Звезда
200213-20

Бомбардири

ПозиціяГравецьКомандаІЗМЗП
1
Мексика
Сантьяго Хіменес
ФК Феєноорд
Феєноорд
231
2
Австрія
Міхаель Грегоріч
ФК Фрайбург
Фрайбург
220
3
Уругвай
Матіас Весіно
ФК Лаціо
Лаціо
220
4
Іран
Аліреза Джаханбакш
ФК Феєноорд
Феєноорд
220
5
Норвегія
Токмак Нгуен
ФК Ференцварош
Ференцварош
221
6
Бразилія
Вілліан Жозе
ФК Бетіс
Бетіс
221
7
Бразилія
Маркіньос
ФК Арсенал Лондон
Арсенал Лондон
110
8
Нідерланди
Коді Гакпо
ФК ПСВ Ейндховен
ПСВ Ейндховен
110
9
Англія
Едвард Нкетіа
ФК Арсенал Лондон
Арсенал Лондон
110
10
Данія
Альберт Гренбек
ФК Буде-Глімт
Буде-Глімт
210

В тренді